Protože si myslíme, že by tyto informace mohly naše čtenáře zajímat, položili jsme pár otázek paní Martině Voplatkové ze Studia-M, která kurzy vede.

Pro jak staré děti je cvičení určeno?
V kurzech ZDRAVÉHO CVIČENÍ začínáme s dětmi od osmi měsíců. Zaměřujeme se hlavně na rozvoj správného lezení. I u takto malých dětí se dají poznat vznikající špatné pohybové stereotypy. Radíme maminkám, jak s dětmi cvičit, případně odesíláme na vyšetření k rehabilitačnímu lékaři. Všechny naše kurzy mají návaznost, děti se tak neustále rozvíjejí a zlepšují. Do 4 let cvičí děti s rodiči, od 5-ti let samostatně. Snažíme se, aby cvičení děti bavilo, využíváme mnoho pomůcek, míče, bosu, závěsné systémy a nejrůznější balanční plochy. Starším dětem, které již aktivně sportují, slouží naše lekce jako skvělý kompenzační trénink.

Zdravé cvičení pro děti a dospělé

Myslíte i na dospělé?
Cvičení pro dospělé máme rozděleno do tří úrovní. Základem je cvičení ZDRAVÁ ZÁDA, kde se pomocí prvků vývojové kineziologie snažíme zaktivovat svaly hlubokého stabilizačního systému páteře. Toto cvičení je vhodné nejen pro lidi s výhřezem plotýnek, rozestupem břišních svalů, problémy s rameny, lokty, koleny…, ale i pro ženy po porodu nebo osoby zdravé, které chtějí chodit na jiné lekce, ale potřebují nejdříve vytvořit kvalitní základ a zlepšit svalovou souhru.

Dále máme KRUHOVÝ TRÉNINK, který je více kondiční a posilovací. Poslední lekcí je BODYSTYLING, který trvá 90 min a vzhledem k dlouhé aerobní části je výborný na podporu kardiovaskulárního systému, redukci tuku a má i antidepresivní účinek (endorfiny). V žádné z lekcí nechybí polohy z vývojové kineziologie a důkladný strečink.

Zdravé cvičení pro děti a dospělé

Jak je to s náhradami zameškaného cvičení?
Systém náhrad máme velmi benevolentní. Klienti všech kurzů si mohou přijít cvičení nahradit do jakéhokoliv jiného kurzu nebo pozvat další osobu. Lze kombinovat obě tělocvičny i všechny styly a časy, což oceňují hlavně klienti, pracující na směny. Dětské cviční lze nahrazovat i účastí dospělých na večerních lekcích.

A co peníze? Nejste zrovna nejlevnější…
Především nabízíme vysokou odbornost a kvalitu. Navíc jsme regionálním partnerem VZP, proto poskytujeme jejich klientům 10% slevu. V rámci preventivních programů umožňujeme snadné čerpání příspěvku 500 Kč. Pro stálé klienty máme věrnostní program.

Jarní kurzy právě začínají! Podrobnější informace najdete na www.studio-m.cz nebo na tel. čísle: 777330120

Na shledanou v tělocvičně!

(PI)