Vzhledem k časnému termínu nebude ještě k dostání česká zelenina a ovoce, ale přesto na návštěvníky čeká bohatý sortiment domácích a čerstvých produktů.

Litoměřické farmářské trhy nabídnou sadbu zeleniny a květin, balkónové květiny, sušené česnekové a cibulové copy, sušenou kořenovou a naťovou zeleninu, sušené bylinky, sterilizovanou zeleninu, hlívu ústřičnou, ovocné koncentráty, ovocné mošty a džusy, 100% jablečnou šťávu, medy, medovinu, čaje, kvasnicový nefiltrovaný ležák z Minipivovaru Labuť, kávové nápoje a kávové produkty ze soukromé pražírny kávy Longberry, domácí mostecké těstoviny, klasické české pekárenské výrobky, trvanlivý perník, kravské, kozí a ovčí sýry, jogurty, kefíry, tvarohy, čerstvé kravské a kozí mléko, čerstvé maso, čerstvé uzeniny, sádlo škvarky a zavařená hotová jídla.

Tak jako v loňském roce je zajištěn prodej živých ryb – kapr, pstruh, amur a také prodej chlazených čerstvých ryb, a to jak kuchaných tak i filetovaných – pstruh, jeseter, siven.

Prostor bude ponechán také vzdálenějšímu koutu naší republiky a to Valašsku, jenž se bude prezentovat pravými Valašskými koláči o průměru 32 cm známými jako Frgále. Návštěvníci si budou moci vybrat ze 12 – 14 druhů. Litoměřické farmářské trhy se budou konat pravidelně každých čtrnáct dní, vždy od 8 do 12 hodin.