Pro závodníky budou přichystány zajímavé disciplíny a program bude obohacen o již tradiční afterparty. Přírodní víceboj se v poslední době těší zájmu široké veřejnosti a popularita sportu rychle stoupá. Série se proto rozroste o Císař Prague Challenge, závod v městském přírodním víceboji, který 26. září zavrcholí závodní sezónu roku 2015.

Císař Summer Challenge se koná v malebném prostředí areálu kempu Marina Labe v Píšťanech u Litoměřic, kde bude připraveno zázemí pro sportovce. Hlavními disciplínami závodu, jehož délka se pohybuje kolem pěti hodin, jsou orientační běh a MTBO, které doplňují další disciplíny jako jsou kanoe, překážková dráha, lanová dráha, konstrukční úloha a jiné.

Akce svou obtížností potěší aktivní, ale i příležitostné sportovce. Po skončení závodu proběhne vyhlášení výsledků a následovat bude afterparty s DJ. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny.

Série se také nově rozroste o podzimní verzi, první ročník městského přírodního víceboje dvojic v ČR, Císař Prague Challenge, která se uskuteční 26. září 2015. Start, cíl a hlavní centrum závodu bude v pražském parku Stromovka v těsné blízkosti letního baru Šlechtovka. Závodníci se můžou těšit kromě orientačního běhu a okruhu na kole také na rafting na vodním kanále v Troji, disc golf, in-line nebo MTBO.

Závod bude na rozdíl od letního zahájen hromadným startem. Organizátoři dbají také na kulturní doprovod, závodníci i kolemjdoucí se tedy můžou těšit na koncerty a doprovodný program. Pražský závod bude poslední v tomto roce, a protože se závodníkům budou sčítat body z každého závodu, vyhlásí se absolutní vítěz celé série tří závodů.