Ty do soutěží, které proběhnou v rámci letošního ročníku, kompletně věnoval pivovar Klášter," lákají pořadatelé slavností.

„Všichni návštěvníci, kteří se řadí mezi soutěživé typy, se mají na co těšit, neboť soutěže budou opravdu vypečené," slibují.

Jen namátkou: nejhezčí pivní tanec, pivní slalom, pití piva na čas, skládání pivních puzzlí, pití piva z talíře, opičí pivní dráha, pití piva brčkem nebo závěrečná soutěž měřená alkoholtestrem.

Pivní slavnosti se uskuteční v sobotu 10. srpna v centru Litoměřic. Hlavní dění je tentokrát nasměrováno na Mírové náměstí kvůli vyšší kapacitě. Akci opět doprovodí zajímavý hudební program. Na pódiu zahrají například kapely Laura a její tygři, Veselý lidi, Arakain nebo Kabát revival.

Soutěž:

Pokud chcete získat zdarma  vstupenku na letošní pivní slavnosti, které se v Litoměřicích uskuteční už o nadcházejícím víkendu, odpovězte správně na níže uvedenou otázku. Odpověď zašlete na e-mail marcela.souma rova@denik.cz. První čtyři, kteří zašlou správné odpovědi, vyhrávají.

Který pivovar se prezentoval na Pivních slavnostech a má v názvu zvíře?

Další otázku zde najdete v pátek ráno.