Podle současných nájemců areálu  pravidelné akce proběhnou v podobných  termínech, jako v minulých letech.

„Všechny výstavy z našeho výstavního kalendáře se uskuteční tak, jak je naplánováno,“ uvedla Jitka Matoušková, ředitelka firmy Výstavy s.r.o.  

Vše vypukne už 4. dubna, kdy výstavní sezonu na litoměřickém výstavišti odstartuje Tržnice Zahrady Čech. Bude to 27. ročník jarní prodejní akce pro zahradníky, zahrádkáře, chalupáře či kutily.   Ve stejnou dobu do 8. dubna se na výstavišti koná i 20. ročník stavební výstavy o výstavbě a bydlení.

V květnu proběhne tradiční motoristická výstava Tempo a RC model show, a to 22. ročník. Rovněž od 18. do 20. května bude i setkání motorkářů. Při této příležitosti se uskuteční i mezinárodní sraz historických vozidel.

Oblíbená mezinárodní a národní výstava psů všech plemen Nord Bohemia Canis je naplánována na 26. a 27. května.

Vrcholem sezony bude opět hlavní veletrh Zahrada Čech, letos už 36. ročník. Uskuteční se od 14. do 22. září. Krajská výstava psů je další oblíbenou akcí na výstavišti, termín je tentokrát stanoven na 6. října.

Poslední letošní výstavou je Česká výstava drobného hospodářského zvířectva, což je 14. ročník výstavy králíků, holubů, drůbeže a exotů. Areál bude otevřen od 19. do 21. října 2012.

Společnost Výstavy s.r.o. pořádá i Litoměřické farmářské trhy. Od 14. dubna každých čtrnáct dní až do 27. října  proběhnou na Kostelním náměstí v Litoměřicích, a to sobotu od  8 do 12 hodin.

Konec roku bude i letos ve znamení Vánočních trhů. Naplánovány jsou od 17. do 22. prosince, a to na hlavním litoměřickém Mírovém náměstí.
Pro současného provozovatele výstaviště Zahrada Čech budou letošní akce poslední. Další osud tradičních výstav, farmářských trhů i vánočních trhů je nejistý.