Sortimentem sadby, semen, cibulovin, okrasných a ovocných dřevin, prostředků výživy a ochrany rostlin, zahradního nářadí, techniky i nábytku, ale také bytových doplňků, vybavení koupelen, kuchyní a domácích potřeb budou zaplněny všechny pavilony a větší část exteriérů.

„Vrchní část výstaviště bude patřit převážně zelenému rostlinnému materiálu, zahradnímu nářadí a sekačkám. Expozice v pavilonu A bude návštěvníky inspirovat k jaru a Velikonocům, najdou zde farmářské produkty. V pavilonu C se instaluje řemeslná dílna, expozice Bydlení najdou návštěvníci v pavilonech G a v pavilonech S a NS,“ uvedla manažerka Michaela Mokrá.


Největší pavilon H bude opět rájem gurmánů. Pořadatelé mysleli i na nejmenší návštěvníky a milovníky zvířat, pro které je v pavilonu T instalována mini zoo s drobným domácím zvířectvem hlavně od členů základní organizace ČSCHO Litoměřice – Žitenice. Pro návštěvníky je v areálu dost místa na odpočinek včetně unikátního baru na vodě nebo venkovní výstavní expozice Park inspirace vytvořená z prvků CS-BETON pro zahradní a malou architekturu.

Muzikálové hityOdpolední doprovodný program:
5. dubna Hříšný tanec, 6. dubna Mamma Mia, 7. dubna Děti ráje, 8. dubna Pomáda, 9. dubna Muzikálový koktejl

Zázemí výstaviště v přízemí pavilonu D využije Cech instalatérů k pořádání regionálního kola soutěže zručnosti družstev žáků středních škol a učilišť. Návštěvníci se můžou podívat, co se při praktické výuce naučili, připraven je také soutěžní program, který začíná v 10 hodin. Od 13 hodin budou každý den na řadě muzikálové hity.