Největší jarní pouť v Čechách nabídne návštěvníkům spoustu atrakcí a plno moderní muziky, hlavně na otevřené scéně na úpatí hory. Hlavním pořadatelem pouti je obec Krabčice.

Páteční hudební produkci pod Řípem zajistí od 18 hodin Region fest, přehlídka regionálních skupin, mezi kterými nebude chybět Vynález zkázy. Víkendový program proběhne ve znamení Revival Stage, v sobotu už od 11 hodin, nadšenci a vytrvalci se mohou těšit na večerní koncert od 22 do 4 hodin ráno pod názvem The One Festival Warm Up. Nedělní program odstartuje v 10.30 hodin Kata-Pult Revival z Ostravy, ve 12.30 Jiří Schelinger Revival z Prahy a ve 14.30 paleta revivalových kapel jako Smokie, Tina Turner, Suzi Quatro či Ina Band.

Do programu pouti se opět zapojili členové místní organizace ČSCH, kteří pořádají ve svém areálu v Rovném prodejní výstavu králíků, drůbeže a holubů. Příznivci pouťového veselí přijíždějící od Prahy můžou v neděli využít dopravy parním vlakem, který vyrazí v 8.45 z Prahy Braníku a přijede do stanice Ctiněves v 11.22.

Pro čtenáře Deníku vyhlašujeme 2. kolo soutěže o vstupenky, stačí zaslat odpovědět dnes do 12 hodin na adresu: marcela.soumarova@denik.cz.

Otázka č. 2: V jaké výšce nad mořem se nachází vrchol hory Říp?