Letošní jubilejní ročník bude super akce nejen pro letecké fanoušky, ale i milovníky hudební skupiny Mandrage, mládež všech věkových kategorií a pro celé rodiny. 15. ročník airshow pořádá roudnický aeroklub ve spolupráci s hlavním partnerem – firmou MONDI, která na této akci slaví 70. výročí výroby papíru ve Štětí. Generálním partnerem je Ústecký kraj – akce je zahrnuta do programu Rodinného stříbra Ústeckého kraje. K hlavním partnerům patří i Město Roudnice nad Labem.

Asi nikoho nepřekvapí, že se zde představí mistr světa v Red Bull Air Race Martin Šonka, který má připraven pro své fanoušky vlastní program s jedním překvapením na hlavní stage před koncertem skupiny Mandrage. Koncert Mandrage je součástí programu a stage je přímo u přistávací dráhy.

Pro vyhlídky můžete využít historické letouny Li-2 a Do-28, nebo vrtulník Robinson R-44. Na co se můžeme těšit? Za historické letouny vyjmenuji Spitfire, Mustang, Texan, Lisunov Li-2, Dornier Do28, P-38 Lightning, F4U Corasair, Bücker Jungmeister, L-29, YAK-11, Baťova Elektra, Douglas AD 4 N Skyraider, uvidíte vrcholnou akrobacii v podání Miloše Ramerta, seskok parašutistů v žebříku, seskok parašutisty z křídla větroně a samozřejmě vrtulníky a veškerou leteckou techniku naší armády, včetně Jas 39 Gripen.