Chybějící fast food, elektrokoloběžky, komunitní zahrádky na sídlištích, nabídka kulturních akcí, pocit nebezpečí u večerky v Krátké ulici, rozhledna na Špičáku, špatný stav schodů na nádraží, údajně zanedbaná pěší zóna a Nové náměstí, obchodníci, kteří neplatí odpady a zneužívají kontejnery v okolí, chybějící dětská hřiště, nedostatek bytů, ale také jídlo ve školní jídelně, třídění odpadů nebo revitalizace nábřeží. To jsou problémy Štětí, na které upozornili lidé a s radnicí řešili při nedávném veřejném setkání, které proběhlo v centru města 7. října.

Anketu můžete vyplnit také elektronicky ZDE

„Cílem této navazující ankety je dát vám prostor, abyste se vyjádřili k tomu, co ve městě a jeho místních částech chybí, co by se mělo změnit, upravit, zajistit, abyste byli spokojeni s místem, kde žijete a které je Vaším domovem,“ chtějí sbírat další podněty organizátoři ankety 10 problémů našeho města. Tu pořádá projekt Zdravé město Štětí.

Výsledky ankety se následně má zabývat vedení města.

Lidé mohou označit maximálně dva problémy, které jsou již pojmenované a které považují za nejnaléhavější, nebo připsat další, které v seznamu chybí a měly by dostat v řešení přednost před ostatními. Anketa je anonymní a probíhá od 1. do 30. listopadu.

Anketní lístek naleznete v listopadovém vydání Zpravodaje města Štětí, případně je ke stažení na internetových stránkách města. Vyplněný anketní lístek můžete odevzdat do sběrných nádob v Městské knihovně, Informačním centru ve Štětí a v podatelně Městského úřadu. Vyplněný anketní lístek můžete také poslat na email: zdravemesto@steti.cz. Anketu můžete vyplnit také elektronicky na stránkách webové aplikace Munipolis.