Po výstupu na Lovoš jsme se tentokrát vydali ke Třem křížům. Užili jsme si jízdy vlakem a hlavně plavby přívozem z Malých do Velkých Žernosek.
K dobré náladě všech přispělo i hřejivé podzimní slunce, úchvatné pohledy do údolí Labe a také sportovní soutěže jako například běh do kopce a hod kládou. Všichni se už těšíme na další výlet, který chystáme na 6. prosince. To vyrazíme na Radobýl.

Autor: Jitka Kočišová

POZOR! Nová možnost pro školy na Litoměřicku!

Jelikož se na novinové straně Čtenář-reportér téma „Ze školních lavic“ stalo jednoznačně nejpopulárnějším, rozhodli jsme se pro školáky či jejich učitele připravit tuto novinku - rubriku ŠKOLÁCI! Byli jste na zajímavé stáži, či výměnném pobytu? Máte spoustu pěkných fotografií z projektového dne či výletu a rádi byste se o ně podělili? Není v této chvíli nic jednoduššího, než přijít k nám do redakce na Mírové náměstí a přinést CD s fotografiemi a zpracovaným článkem vypovídajícím o snímcích. Následně si na těchto webových stránkách www.litomericky.denik.cz budete moci prohlédnout fotogalerii z vaší akce nejen vy, ale třeba i vaši kamarádi z druhého konce světa. Jako první využili této možnosti lovosičtí školáci, kteří nám poslali své fotografie z výletu na Tři kříže. Kdo bude další? Proto neváhejte! Případné dotazy vám zodpovíme na telefonním čísle 724 482 870!

POZOR: Fotografie můžete posílat i mailem na adresu reporter.litomericky@denik.cz, ale musíte je ROZMĚROVĚ ZMENŠIT!!! Jedno foto by mělo mít 150-250Kb!!! Poté je posílejte po několika kusech, tak, aby jeden mail pokud možno nepřesáhl 3Mb!!!