Do Litoměřic budou v příštích dnech v souvislosti s Tržnicí mířit desetitisíce lidí ze všech stran. Policisté upozorňují nejen na možné dopravní komplikace a vznik kolon na příjezdových cestách do města, ale také na opatrnost na parkovištích i na výstavišti. Nemusejí se zde pohybovat totiž jen zahrádkáři a vystavovatelé, ale také zloději.

„Upozorňujeme na zvýšený provoz, týká se centra města a příjezdových tras okolo výstaviště. Dopravní policie bude na situaci dohlížet a bude urychleně řešit případné problémy v dopravě,“ uvedla Alena Romová, mluvčí litoměřické policie.

Jak dále upozornila, velký pozor by si návštěvníci měli dát na své osobní věci.

„Doporučujeme parkování jen na hlídaných parkovištích a opravdu důkladné uzavření všech dveří a oken automobilů. Opatrní by lidé měli být také uvnitř areálu výstaviště, kde by se mohli vyskytnout kapsáři. Je důležité mít neustále pod kontrolou své tašky a ostatní věci. Nic ani na chvilku neodkládat,“ dodává mluvčí Alena Romová.

Dopravní problémy by v letošním roce mohl zmenšit v prosinci otevřený nový Most generála Chábery, díky kterému ubylo zatížení Tyršova mostu.

Tržnice je otevřena až do neděle s otevírací dobou od 9 do 18 hodin, poslední den od 9 do 17 hodin.

- Tržnice je otevřena až do neděle s otevírací dobou od 9 do 18 hodin, poslední den od 9 do 17 h
- Policisté očekávají problémy v plynulosti dopravy
- Návštěvníci by si měli dát pozor na své osobní věci – nenechávat nic na sedadlech automobilů a dalších viditelných místech
- Doporučeno je parkování výhradně na hlídaných parkovištích
- Objevit se mohou také kapsáři