„Byla to první akce na výstavišti tohoto typu. Sportovní výstava tu zatím tradici nemá, je úplně nová. Je proto důležité na ni návštěvníky navyknout. Naším cílem je více se otevírat lidem. Ve výstavě budeme proto pokračovat i nadále, možná ji však uděláme jen jednodenní," zvažoval ředitel společnosti Zahrada Čech Jiří Škvor.

„Je pravda, že s návštěvností to není bůhví jaké. Před čtrnácti dny jsme na jiné sportovní výstavě prodali 138 brýlí. Tady jen deset. Je to ale první ročník. Doufáme, že ten příští bude o něco lepší," uvedl Radek, prodejce sportovních brýlí.

Během víkendu se na výstavišti podařilo prodejci naplnit tři pavilony. K prohlédnutí, ale i prodeji, bylo funkční prádlo, stany, obuv či doplňky pro širokou škálu indoor i outdoor sportů – od tance přes cyklistiku až po rybaření.

Prodejci profesionální výbavy nasadili výstavní ceny. Některé sportovní potřeby bylo proto možné koupit za zlomek běžné ceny.

„Jsem mile překvapená. Přišla jsem se jen porozhlédnout a nabrat pár informací. Nakonec jsem si ale koupila vybavení, za které bych jinde zaplatila několikanásobnou cenu," uvedla návštěvnice sportovní výstavy Petra z Litoměřic.

Rodiče i jejich děti uvítali informace 
o sportech a možnostech jejich tréninků na Litoměřicku i za hranicemi regionu. Zájemci si mohli některé sporty dokonce vyzkoušet. Po celý víkend mohli návštěvníci v areálu výstaviště potkat zajímavé osobnosti českého sportu.

Velký zájem byl například 
o prezentaci Mistra Evropy organizace WBO ve střední váze Lukáše Konečného, ale také o exhibici mnohonásobného Mistra ČR Araika Šach-bazjana a jeho žáků – nových boxerských nadějí, či legendárního boxera Svatopluka Žáčka.

Pozvání přijal i nejlepší střelec házenkářské extraligy uplynulých dvou sezón Jiří Motl a mnoho dalších významných osobností.