Výmoly na mostě zalepili

Litoměřice – Výmoly na litoměřickém Tyršově mostě ve čtvrtek dopoledne zmizely. „Zalepili“ je pracovníci Správy a údržby silnic Ústeckého kraje. Nebezpečné výmoly, o kterých Deník informoval před několika dny, vznikly, tak jako již několikrát, v okolí dilatačních spár.


V obvodě, kde budou nové volby, přibyli obyvatelé

Roudnice nad Labem – Ve volebním obvodu na Bezděkově, kde budou 8. ledna nové volby, podle informací z místní radnice přibylo několik desítek nových voličů, kteří se sem „přistěhovali“ z několika míst Ústeckého kraje. Má jít o opětovné snahy ovlivnit výsledek voleb. Situací se už zabývá právník městského úřadu. Více informací se dočtete v příštích vydáních LtD.


Běžci vyrazí v Lovosicích ve 14 hodin od Sauny

Lovosice – Již tradiční Silvestrovský běh se uskuteční dnes odpoledne v Lovosicích. Start a cíl akce je opět u místního baru Sauna, kde je zázemí závodu. Připraveno je několik kategorií. Trasa povede převážně v lesoparku Osmička, tedy v rovinatém terénu. Start závodu pořadatelé připravili na 14.00. Akci podporuje město Lovosice.


Pro řidičák můžete i dnes

Lovosice – Oddělení registru řidičů odboru dopravy městského úřadu Lovosice bude mít otevřeno i dnes. Na Silvestra budou úředníci za přepážkou od 8 do 14 hodin. Povinná výměna řidičských průkazů se týká dokladů vydaných v období 1.1.1994 - 31.12.2000.