„Jsou to vzpomínky na všechny benefiční akce, které jsme s fondem připravili. Jedná se o krásné kulturní, společenské a sportovní zážitky,“ přiblížila za nadační fond Lucie Baudlerová.

Už za několik dní na tuto Open air gallery naváže výstava litoměřického fotografa Miroslava Zimmera, který pro tuto příležitost vybral průřez svou tvorbou. Doplněná bude také soutěží, do které Miroslav Zimmer věnuje výtisk jedné z fotografií podle vlastního výběru.

Fasáda radnice se loupe. Na fasádě Městského úřadu v Bohušovicích se začíná podepisovat „zub času“. Její postupné odlupování je patrné zejména v horní části budovy. Město proto uvažuje o kompletní obnově fasády celé radnice.
OBRAZEM: Projděte se s námi Bohušovicemi nad Ohří. Nabízejí řadu zajímavostí

Městská kulturní zařízení vítěze odmění také voucherem na únikovou hru Ukradená premiéra. Bližší informace k soutěži už brzy zveřejní MKZ na svých webových stránkách.

Další, třetí výstavou, která bude následovat, mají být nejlepší díla ze soutěže o nejlepší protidrogový plakát. Tu každoročně pořádá radnice v Litoměřicích pro žáky a studenty litoměřických škol.