Ke snímku vždy připište jméno (NEZAPOMÍNEJTE I NA PŘÍJMENÍ), věk a bydliště svého potomka.

Čím dříve doručíte snímek, tím více času budou mít lidé, aby pro něj mohli třeba i opakovaně hlasovat. Fotografie můžete posílat stále, do soutěže je zařadíme i dodatečně. DO SOUTĚŽE SE V MĚSÍCI KVĚTNU ZAPOJILO CELKEM 17 SNÍMKŮ.

VÝSLEDKY NAJDETE ZDE!, KDE NALEZNETE I NOVÉ TÉMA NA MĚSÍC ČERVEN!

SOUTĚŽNÍ SNÍMKY:

1.) MAREČEK PETTINGER
Dobrý den, zasílám foto svého syna se štěnětem - fenka Besinka zlatého retrívra 3 měsíce stará. Synovi je 3,5 roku. Ivana Pettingerová

2.) MARKÉTKA ZIMOVÁ
Dobrý den. Jmenuji se Markétka Zimová a posílám vám dvě fotografie do soutěže. Je mi 8 roků a bydlím ve Vlastislavi. Tento pejsek sice není můj, ale jako kdyby byl. Je mého strejdy Míry a jmenuje se Cira. Je to velmi dobře vycvičená lovecká fenka. Maminka vždycky říká, že je poslušnější než my s bráškou. Poslouchá opravdu na každý povel.

3.) DANEČEK ZIMA

Posílám také obrázek mého brášky s naším bročkem. To je zase naopak pěkný rošťák. Tatínek ho má na dohledávání divočáků. S bráškou ho bereme na procházky, ale musíme dávat pozor, abychom nepotkali nějakou kočku, protože to by nám určitě utekl. Bratrovi Danečkovi je 10 let.

4.) KUBA A MÍŠA DUŠÁNKOVI

Bráškové Kuba a Míša Dušánkovi Vás zdraví z Vlastislavi. Společnost jim dělá téměř roční psí slečna Šárina.

5.) ANETKA BEDNÁŘOVÁ

Jsem z Libochovic a je mi 6 let. Pejsek je dědy a ráda ho venčím. Jmenuje se Rexík.

6.) JITKA ŠUBRTOVÁ

Ahoj, jmenuji se Jitka, je mi 17let a jsem z Litoměřic. Můj pejsek se jmenuje Echico a je moc poslušný. Jakmile někde zaslechne "vlez mi na záda", tak to dopadá asi takto.

7.) ALEXANDRA AUGSTENOVÁ

Ahoj, jmenuji se Alexandra Augstenová, budou mi 3 roky a bydlíme ve Štětí. Na fotce jsem s kamarádem Markem a jeho dvěma psi Ritou a Kesinou.

8.) KLAUDINKA ŠNAIDAUFOVÁ

Zasílám fotku mé dcery Klaudinky, které je 8 měsíců, s jejím nejvěrnějším kamarádem, naším Kosmim. Kosmi je německá doga a je mu 14 měsíců. Mají se moc a moc rádi.

9.) NATÁLKA JAROŠOVÁ

Ahoj, jmenuji se Natálka, bydlím v Libčevsi, budou mi tři roky. Jsem vyfocená u babičky se štěňátkem Dantem.

10.) IVANA JAROŠOVÁ

Dobrý den, je mi 11 let a jmenuji se Ivana Jarošová. Chtěla bych vám představit své dvě kamarádky. Na fotce jsem já, moje štěně Jack russela teriéra Jackie a slečna Leonbergera Ajka. Bydlíme v Kololeči u Třebenic.

11.) BARUNKA KLEMENTOVÁ

Ahoj, jmenuji se Barunka Klementová, jsem z Lovosic, je mi 14 měsíců a posílám vám fotku, kde jsem s babiččiným pejskem Míšou, kterého mám moc ráda.

12.) NIKOLKA ŘÍHOVÁ

Má pětiletá vnučka se jmenuje Nikolka Říhová a byblí v obci Vrbka u Budyně nad Ohří. Pes se jmenuje Šejla a je to irský setr.

13.) BARUNKA POSPÍŠILOVÁ

Na snímku je Barunka Pospíšilová se svojí nejlepší kámoškou - fenkou Rozárkou. Takhle poctivě hlídá Rozárka Barunku od narození.

14.) LILIANA WÜNSCHOVÁ

Dobrý den, posílám fotku mé dcerky Liliany Wünschové a naší labradorky Ket. Lilinka a Ketynka jsou nejlepší kamarádky, mají se hrozně moc rády a jsou pořád spolu, obzvlášť když Lilinka má něco dobrého k jídlu, dělí se i o lentilky :-) Jinak Lilince je 22 měsíců (15.7.2007) a Ketynce bude 5 let (31.7.2004).

15.) TEREZKA A FILIP RICHTEROVI

Dobrý den, má vnoučata se jmenují Terezka Richterová a Filip Richter. Pes je německý ovčák a jmenuje se Brita. S pozdravem Jiřina Tašnerová

16.) VANESSKA KOŠECOVÁ

Jmenuji se Vanesska Košecová, je mi rok a 8 měsíců, bydlím ve Štětí a tohle je můj kamarád Teddy, kterého ráda venčím. Je to pejsek mojí sestřičky, ale i mě poslouchá. Pokaždé, když za mnou přijede na návštěvu, tak chodím s Teddym na procházku a vodím ho uplně sama.

17.) MARKÉTA PEŠULOVÁ

Jmenuji se Markéta Pešulová, je mi 10 let a bydlím v Podsedicích. Pejsek se jmenuje Míša a je mu 6 let. Je přítulný, přátelský a má rád děti.