Nechybí obsluha

„Při promítání filmů jsou návštěvníkům mimo jiné k dispozici džusy z místního čerstvého ovoce. To souvisí s další aktivitou našeho spolku, který podporuje výrobce regionálních potravin a malé farmáře," uvedl za sdružení MIE, které autokino provozuje, Petr Vlach.

Vstupné na jednotlivá promítání stojí rovných sto korun. Stačí pouze zaparkovat před plátnem a ve vozidle naladit uvedenou radiovou frekvenci. Pak už se jen můžete pohodlně usadit a užít si nevšední zážitek z promítaných snímků.

Zajímavostí je, že výtěžek ze vstupného putuje na adopci stromů v Tunisu. Projekt na podporu zalesňování tamní pouště a tím i udržení vody v oblasti funguje už od roku 2007. Peníze jsou určené na zahradnickou péči, které stromy v místě vyžadují. Více informací rovněž najdete na stránkách na www.mie.cz.

Autokino naleznete v areálu trhů v obci Ředhošť. Promítá se vždy v pátek a v sobotu. Aktuální program je k nalezení na webu organizátorů www.mie.cz pod záložkou autokino nebo na Facebooku pod stránkou Autokino Ředhošť. Představení začínají po setmění, přibližně ve 21.30 hodin.