Ve dnech 11., 12. a 13 dubna v době od 8.00 do 18.00 bude uzavřená traťová kolej v úseku Úštěk - Česká Lípa. Z tohoto důvodu nahradí České dráhy dotčené osobní vlaky linky U11 náhradní autobusovou dopravou (NAD) v úseku Úštěk - Česká Lípa a zpět.

Spoje náhradní dopravy nebudou zajíždět do zastávky Dubičná. Pro obsluhu zastávky Dubičná je zřízena minibusová linka v úseku Blíževedly - Dubičná a zpět. Cestující do/ze stanice Úštěk mohou použít minibusu s přestupem v Blíževedlech na NAD bez doplatku rozdílu jízdného.

Stadler RegioShuttle RS1 české řady 841.2 v zelené barvě Ústeckého kraje
První vlak Stadler RegioShuttle už je v Lounech. Má zelenou barvu kraje

Od pátku 14. dubna od 8.00 do pátku 21. dubna do 18.00 bude uzavřená kolej Lovosice - Litoměřice horní nádraží - Blíževedly. Z tohoto důvodu nahradí České dráhy dotčené osobní vlaky linky U11 náhradní autobusovou dopravou (NAD) v úseku Lovosice - Litoměřice horní n. - Blíževedly a zpět.

Spoje NAD nebudou zajíždět do zastávek Žalhostice a Dubičná. Pro obsluhu zastávky Žalhostice bude zřízena minibusová linka v úseku Litoměřice hor. nádraží - Žalhostice - Lovosice a zpět. Pro obsluhu zastávky Dubičná bude zřízena minibusová linka v úseku Blíževedly - Dubičná a zpět. Cestující do/ze stanice Úštěk mohou použít minibusu s přestupem v Blíževedlech NAD bez doplatku rozdílu jízdného.

Policisté vyrazili během Velikonoc kontrolovat řidiče. Jedna hlídka v pondělí 10. dubna kontrolovala v Jenčicích na Lovosicku, Další byla v Litoměřicích poblíž areálu Zahrady Čech.
Vaše doklady, pane řidiči. Policii na silnicích nešlo o Velikonocích přehlédnout

Další omezení provozu se od soboty 22. do středy 26. dubna dotkne traťové koleje mezi Lovosicemi a Litoměřicemi horním nádražím. A to vždy mezi 8.00 a 18.00. 

Osobní vlaky na lince U11 nahradí autobusy. Nebudou však zajíždět do zastávky Žalhostice. Tam se o přepravu cestujících do Litoměřic a Lovosic postará speciální minibusová linka.