Litoměřice

Tradiční pálení čarodějnic pořádá DDM Rozmarýn na Střeleckém ostrově. Sraz je však v sobotu v 15.45 na Mírovém náměstí, odkud průvod sejde k řece. Zájemci se mohou těšit na čarodějnický gulášek, soutěž Miss čarodějnice, diskotéku a další.

Roudnice n. L.

Na celoměstské pálení čarodějnic zve 30. dubna také Roudnice. Průvod vyjde v 15 hodin od Lidlu za doprovodu Dechového orchestru mladých a mažoretek. V zámeckém parku v 16 hodin zahraje Sváťovo dividlo, následuje zapálení hranice, opékání buřtů a kulturní program.

Lovosice

Také v Lovosicích se pálení čarodějnic koná v sobotu. V lesoparku Osmička od 17 hodin vystoupí hudební soubory ZUŠ. Chybět nebude volba Miss čarodějnice (v 19 hodin), vystoupení šermířů a hudebních skupin.

Štětí

Pálení čarodějnic ve Štětí začne v sobotu ve 20 hodin lampionovým průvodem s orchestrem a mažoretkami z Ostrovní ulice na Nové náměstí. Ve 21 hodin dojde u Labe k zapálení vatry. O půl hodiny později je naplánován ohňostroj.

Terezín

Spolek přátel dobré zábavy zve na pálení čarodějnic v Terezíně. Slet je na „Písečňáku". Od 15 hodin jsou připravené hry, soutěže, přijede sokolník s dravými ptáky. Chybět nebude opékání buřtů a další občerstvení.

Libochovice

V Libochovicích se pálení čarodějnic uskuteční v sobotu 30. dubna tradičně v městském parku, letos podruhé pod taktovkou radnice. Soutěže začnou v 18 hodin, ovšem už o hodinu dříve se na místě koná akce Tonda Obal a rodeo show.

Bohušovice n. O.

Pálení čarodějnic v Bohušovicích začne čarodějnickými hrami v 18 hodin na zahradě školní družiny (náměstí Jana Husa). V době od 18.45 do 19 hodin se průvod vydá k táboráku u řeky Ohře, kde je připravené opékání buřtů a občerstvení.

Budyně n. O.

Na nádvoří Vodního hradu v Budyni n. O. se v sobotu od 16 hodin uskuteční stavění máje. Úřad vyzývá svobodné muže a slečny, aby se zúčastnili. Pálení čarodějnic s průvodem a vyhlášením nejhezčí masky začne v 18 hodin. V plánu je občerstvení i hudba.

Třebenice

Na slet čarodějnic zvou také Třebenické ženy. Koná se však už v pátek 29. dubna od 16 hodin. Sraz je u školy, masky se poté přesunou na hřiště. Na programu jsou soutěže včetně té o nejkrásnější čarodějnický šperk. V sobotu se pálení uskuteční na hřišti v Medvědicích.