Emocemi přitom nesršeli jen příchozí lidé, ale i samotní zastupitelé. Zajímali se například o plánovanou výstavbu domů na Holoubkově, kolaudaci Pfannschmidtovy vily, Zelené náměstí, v něm chybějící přístřešek, ale i další projekty vedení radnice.

Zda byla Pfannschmidtova vila už zkolaudována, pokud byla 28. 9. slavnostně otevřena lidem, se tázal jeden ze zastupitelů. „Kolaudace dokončená není. V budově jsou drobné vady a nedostatky," přiznala mluvčí radnice Jana Hejdová.

Zastupitele také zajímalo již vypsané výběrové řízení na tajemníka úřadu. „Z jakého důvodu není podmínkou vysokoškolské vzdělání uchazečů?" zjišťovala opozice. „Zákon to nenakazuje," reagovala starostka Lenka Lízlová.

Na posledním zasedání jednali zastupitelé i o prodeji budovy bývalé pošty. Zájemce za ni nabízel 3,35 milionu. Pro prodej zvedlo ruku jen 10 zastupitelů, hlasů bylo třeba 13.

Zastupitelé řešili i proplacení dopravy místostarostky Vladimíry Novákové na výjezdní zasedání rady města, které se údajně nikdy nekonalo. Nováková se k věci odmítla vyjádřit.

Zastupitelé naopak schválili například přijetí dotace na opravu čtyř lávek a tří mostů, poničených při povodni. Vypsání výběrového řízení už nechali na nové vedení města.