Termín dokončení byl několikrát odsunut. Nyní místostarostka města Vladimíra Nováková potvrdila ČTK, že město už park-náměstí od zhotovitele převzalo i přesto, že jsou na projektu stále nedodělané práce. „Nedodělky nebrání v jeho užívání," uvedla místostarostka.

Stalo se tak 13. června, tedy 13 dní po posledním termínu dokončení. Firma městu bude platit penále za každý den po termínu dokončení. Proč byla stavba převzata i s nedodělky, zástupci města Deníku nepřiblížili. Stejně tak neodpověděli na otázku týkající se konečného účtu tedy kolik město za rekonstrukci parku zaplatí. Mlčením radnice je zastřena také otázka týkající se zastřešení části parku, které mělo být součástí stavby a na místě se stále nenachází. Není jasné ani to, zda v prostoru přibudou další stromy nebo lavičky.

S kuriózní připomínkou se na Deník obrátil jeden ze čtenářů. Závlaha trávníků podle něj na několika místech zavlažuje betonovou plochu namísto porostu a v pátek jedna tryska zavlažovala bankomat u pošty, která sousedí s parkem.