Vánočním stromem letos v Litoměřicích je jedle, na Mírové náměstí dorazila jako dar z nedalekých Michalovic. „Vzrostlá jedlička a další výzdoba se v centru města poprvé rozsvítí v neděli 3. prosince v 18 hodin. Kulturní program začne už ve 14 hodin a potrvá do 20 hodin. Na Mírové náměstí dorazí i Coca-cola kamion, který nabídne soutěže, dárky a interaktivní zábavu určenou hlavně dětem. Dále vystoupí zpěvačka Kamila Nývltová nebo Podřipský žesťový kvintet. Nebudou chybět stánky s občerstvením a svařák," informovala litoměřická radnice.

Na vánoční trhy se lidé v Litoměřicích mohou těšit od 8. prosince, skončí až 23. prosince. „Program trhů bude plný koled, pohádek pro děti, soutěží i koncertů. Pro nejmenší návštěvníky zahraje Štěpánčino divadlo, Divadlo Na Klice a další. Zazpívá Vladimír Hron, kapela Voice a další," zní z radnice.

„Pro oživení vánoční atmosféry jsme na trhy připravili hned několik novinek. Mezi ty nejzásadnější patří nová schránka na Ježíškovu poštu, dále takzvaný ,kissing point´ se jmelím a nový koncept fotokoutku, v němž zachytíte kouzelné vánoční okamžiky,“ představila novinky ředitelka Městských kulturních zařízení Michaela Mokrá.

Vánoční poutákZdroj: Redakce

Své vánoční příspěvky nám posílejte na mail vanoce@denik.cz. Nezapomeňte uvést celé své jméno a město či okres, v němž žijete. Děkujeme!

Mohlo by vás zajímat: Část peronů v Lovosicích už má novou střechu, dál pracují na podchodu a výtazích

Zdroj: Deník/Jaroslav Balvín