Horáček bude besedovat s občany v Hradu Litoměřice

Litoměřice - Kandidát na příštího prezidenta republiky Michal Horáček v těchto dnech objíždí republiku a pořádá besedy s občany. Tento český podnikatel, hudebník, novinář a producent dorazí i do litoměřického Hradu. Beseda proběhne v pondělí 19. 12. od 18 hodin v prostorách hradního kongresového sálu.

V Lovosicích by mohlo dojít ke změně správy sportovišť

Lovosice - Je možné, že se tak stane již v polovině roku 2017. Rada města proto připravila Memorandum o spolupráci, na základě kterého by mohlo k převzetí dojít. Účelem uzavření dokumentu je připravit všechny potřebné podklady pro hladké převzetí správy, tak aby nedošlo k omezení poskytování sportovišť a sportovních aktivit občanům města.

Hej, mistře bude v kostele

Litoměřice – Na Českou mši vánoční J. J. Ryby Hej, mistře pro sóla, sbor, varhany a orchestr zve litoměřická galerie. Uskuteční se 25. prosince v 17 hodin v bývalém jezuitském kostele v Litoměřicích. Diriguje Miloš Bok, účinkují čeští symfoničtí sólisté.

Junioři přetlačili Letňany

Litoměřice – Hokejoví junioři HC Stadion Litoměřice domácí ligový duel zvládli. Porazili Letňany 5:4 po samostatných nájezdech. Branky vítězů zaznamenali Kolenatý, Vandas, Domský a Sadil.

Běžci se sejdou na populární Hase

Roudnice n. L. – Další ročník Běhu od Hasy k Hase (34. ročník) odstartuje tradičně poslední den v roce v 10 hodin v Roudnici od firmy Technicom (Třebízského ulice). Prezentace je možná mj. od 9 hodin. Trať 5200 metrů dlouhého běhu, který je určený většině kategorií, vede od Technicomu (stojí zčásti na místě bývalé restaurace Hasa) podél řeky Labe do Židovic a po silnici zpět.

V lázních hledají mladé boxery

Mšené – lázně – TJ Sokol Mšené – lázně zahájila nábor žáků 4. až 8. tříd ZŠ do boxerského oddílu. Zájemci se můžou dostavit na trénink, který probíhá v hale od 18.30 hodin ve dnech 21. prosince, 4. či 6. ledna, a to ve sportovním oblečení a obuvi a za doprovodu zákonného zástupce. Info na: boxsokolmsenelazne@gmail.com, nebo 775 012 610.