ROZŠÍŘILA SE NABÍDKA FILMŮ I JEJICH VERZÍ
„Získali jsme tak větší rádius pro to, co lze divákům nabídnout. S časy jsme sice zahýbali, s barevně dobře odlišenými programy se v nich však dá snadno zorientovat," uvedl vedoucí kina Máj Michal Špadrna.

V měsíčním programu má každý film nově své barevné odlišení, v nabídce je tak snadno dohledatelný. Kino se také snaží jednotlivé filmy odehrát v co nejvíce dostupných variantách, to znamená, že lidé mají u jednoho snímku často na výběr z 2D, 3D, dabované nebo titulkované verze.

„Dříve jsme jednotlivé tituly takto nebyli schopní do programu zařadit. Nabídka filmů se totiž významně rozšířila a my chceme, aby si v kině našel zábavu opravdu každý," dodal Michal Špadrna.

NOVINKOU JSOU TAKÉ NIŽŠÍ CENY PROJEKCÍ
S tím souvisí i významné snížení cen. Výjimkou už není vstupné za 60 korun. Například v červenci kino za tuto cenu uvede filmy pro děti: Mimoni, SpongeBob ve filmu: Houba na suchu nebo úspěšný animák V hlavě.

„Navzdory tomu neopouštíme například zavedené slevové úterky. U filmů se vstupným od 60 korun níže jsme ale museli zrušit seniorské slevy a slevy pro ZTP," vysvětlil vedoucí kina.

Akci kino připravilo také na dnešní den. Děti s vysvědčením s vyznamenáním mají vstup na tři vybrané filmy zdarma, ostatní se slevou 50 %. V nabídce je česká rodinná pohádka Řachanda (13.30 hodin), animovaný film Zootropolis (15.30) a pokračování komedie Návštěvníci 3: Revoluce (17.30 hodin). Od 20 hodin má premiéru komedie Pařba v Pattayi.

NOVINKOU JSOU PROJEKCE OD 13.30 I 21.30 HODIN
Projekce začínající už ve 13.30 jsou rovněž novinkou. Diváci je v programu naleznou většinou o víkendech a svátcích. „Zatímco projekce od 22 hodin si své příznivce získávaly pomalu, čas 13.30 si své diváky našel ihned," prozradil Špadrna.

Večerní projekce od 20 a 22 hodin ovšem už také nejsou pravidlem, nově jsou v programu zařazené i snímky, které začínají už v 19.30 nebo ve 21.30 hodin.