Areál se otevře už v 9 hodin akcemi pro děti, připraveny budou dvě pohádky a soutěže, odpoledne je program doslova nabitý akcemi, při kterých se pořadatelé postarají o nejmenší návštěvníky, aby se dospělí mohli věnovat konzultacím a nabídce materiálu a služeb v caravanshopu či workshopu.

Až do 16 hodin bude možné si prohlédnout nové vozy, flotilu půjčovny a bazarových karavanů, ale také se seznámit s prezentací partnerských firem. Po celý den se můžou zákazníci půjčovny, majitelé obytných aut a přívěsů podělit v rámci Led Show se svými fotografiemi a videi z cest. Od 16 do 17 hodin proběhne soutěž o nejhezčí „bydlík", při níž komise vybere tři nejhezčí účastníky Caravanfestu z řad obytných aut, přívěsů a nově i z vestaveb.

Hudební program odstartuje ve 13 hodin folkrocková skupina Tosouwoni, kterou vystřídá Starej Most, Ohaři, od 18.15 hodin Spirituál kvintet nejprve samostatně a poté i s Františkem Nedvědem, ve 21 hodin na podium vystoupí pop rocková kapela K2, po ní se představí Orbis De Ignis Fireshow a 100 Legs. O půlnoci setkání ukončí velkolepý ohňostroj. V neděli je zájemcům nabízen výstup na Milešovku a pro méně zdatné výlet na Lovoš nebo Boreč.