Akce se uskuteční od 13 do 18 hodin v Kulturním středisku ve Štětí. "Přijďte si nakoupit nové kousky a zároveň podpořit dobrou věc. Naděje bude na veletrhu prodávat vyčištěné kabelky, které původně dostala od dárců," zve Richard Brejša z pořádající neziskové organizace Naděje. 

V rámci doprovodného programu se návštěvníci mohou těšit na kadeřnici, kosmetičku, dětský koutek, coffee break a prodejní výstavu výrobků roudnické sociálně terapeutické dílny.

Výtěžek Naděje použije na pořádání kurzů a osvěty v oblasti finanční gramotnosti pro veřejnost a na provoz jejích služeb ve Štětí, kde organizace poskytuje bezplatnou pomoc lidem v nepříznivé životní situaci prostřednictvím dluhové poradny a terénního programu.

Naděje
je česká organizace s působností téměř na celém území republiky. Poskytuje například pomoc lidem ve stáří, nocleh lidem bez domova, pomáhá lidem s mentálním i zdravotním handicapem. Pozornost zaměřuje také na rodiny v sociální nouzi a připravuje volnočasové aktivity pro děti a mládež z rizikového prostředí.