„Část fanoušků jednoho týmu čekala venku, než půjde z arény zbytek fanoušků druhého týmu. Když vyšli ven, tak začali házet světlice a provokativně křičet. Nějakou dobu se tam pošťuchovali a pak se do sebe pustili a začali se mlátit," uvedl svědek incidentu.

Na základě telefonických oznámení a přenosu z kamerového systému byly na místo střetu vyslány všechny hlídky městské policie. Situace se mezi tím zdramatizovala a začalo docházet k fyzickému napadání mezi fanoušky jednotlivých klubů, v průběhu kterého explodovala v davu pyrotechnika a světlice.

„Ústečáci stáli venku a čekali, až půjde litoměřický kotel ven. Naštěstí Litoměřičáků bylo víc. Všichni se chovali jak zvířata, házeli tam petardy a nebrali ani ohled na to, že tam kolem jsou třeba i děti. Najednou jeden vyběhl, dal druhému pěstí a už se to mlelo," uvedl jeden z fanoušků.

Vzhledem k tomu, že se do potyček zapojilo velké množství lidí, byla na místo přivolána i hlídka Policie ČR. Nedlouho poté došlo k uklidnění obou stran a fanoušci se rozešli.

„Hlídky Policie ČR i Městské policie Litoměřice následně dohlédly na pokojný rozchod fanoušků a odjezd hostujících fanoušků z vlakového nádraží. Ke škodám na majetku ani k žádnému zranění nedošlo," uvedla Městská policie Litoměřice.

V zápase zvítězily domácí Litoměřice.

Další snímky z kamer a video najdete ZDE!