Podle představ funkcionářů klubu by nové opatření mělo pomoct fanouškům ze vzdálenějších částí města zjednodušit dopravu na stadion a dále zařídit, aby v okolí Kalich Areny ubylo množství aut a tím snadnější tady měli parkování místní.

Hokejový autobus, který v sobotu křižoval město, ale vyjel teprve podruhé, liga se teprve rozjíždí a venku je pořád dost teplo na to, aby se člověk ke stadionu radši prošel.

Litoměřičtí hokejisté prohráli v první lize druhý zápas v řadě.
Stadion nezastavil čtyřgólového střelce Třebíče. Prvně v sezoně doma prohrál

„Víme, že chvíli potrvá, než si fanoušci na tuto možnost zvyknou. Proto bude zkušební provoz trvat do konce kalendářního roku a průběžně budeme jeho přínos vyhodnocovat,“ podotkl k projektu litoměřický místostarosta Jiří Adámek.

Podrobnosti o spoji najdete na stránkách HC Stadion.

Jak autobusem na stadion?
V den konání zápasu vyjíždí z autobusového nádraží, pokračuje přes zastávky Katastrální úřad, Nezvalova, Pokratice - kaplička, Plešivecká, Kamýcká, končí na zastávce Michalovická. Odtud po konci utkání vyráží stejnou cestou zpět.
Bus je to klasický bílý dopravce Autobusy Karlovy Vary, který zajišťuje běžnou městskou dopravu. Poznávací značka je cedulka Stadion u řidiče.
Cesta tam je při začátcích v 17 hodin z autobusového nádraží v 16.00, při začátku v 17.30 pak v 16.30 hodin. Cesta zpět je z Michalovické kolem 19.30, respektive u zápasů se začátkem v 17.30 cirka ve 20.00.
Autobus můžete vyzkoušet už při cestě na dnešní utkání s Pardubicemi, které začíná 25. září v 17.30 hodin. Z autobusového nádraží tedy jede v 16.30.