Jedná se o děti Veroniky Reifové, která náhle zemřela na následky alergické reakce ve věku 35 let. Veronika pracovala v Diakonii CČE v Litoměřicích a byla samoživitelkou dvou dětí – Simonky (8 let) a Vítka (11 let).

Cílem je získat finanční prostředky pro jejich další život, v daném případě výtěžkem z prodeje vstupenek, benefičního kalendáře a z aukce obrazů (fotografie z kalendáře jako fotoobrazy).

Akce je pořádána v dílčí součinnosti s Diakonií ČCE, která obdobnou akci již realizovala a zřídila pro obě děti účelový bankovní účet. Tam bude také směrován výtěžek z benefice.

Tento projekt bude veřejně realizován na Benefičním společenském večeru, který proběhne v sobotu dne 7. prosince 2013 v Litoměřicích v hotelu Koliba.

HC Stadion Litoměřice podpoří tuto akcí tím, že věnuje 10 Kč z každé vstupenky prodané na utkání HC Stadion Litoměřice – HC Olomouc, které se uskuteční v sobotu 7. 12. 2013. Dále byla spuštěna internetová aukce originálního hraného dresu Martina Chabady. Výtěžek z tohoto utkání a z prodeje dresu bude předán na Benefičním společenském večeru.

Internetovou aukci můžete najít na serveru www.sportaukce.cz.

Akci můžete podpořit i vy osobně nejen zakoupením vstupenky na utkání nebo na benefiční večer, ale také zakoupením např. charitativního kalendáře či upomínkových předmětů.

Kde je možné zakoupit kalendář*Hotel Koliba, Českolipská 2100,
*Golfové hřiště Kotlina, Litoměřická Kotlina 386, Terezín,
*Sport Tvrzník, Michalská 39/4
*Trafika FOLLYX spol. s.r.o., Novobranská 84/17
*Rolfpilates – Zdenka Šímová, Mírové náměstí 157/30,
*Vase optika, Dlouhá 31/186, Kateřina Novotná
*Fitness centrum Družba, Pokratická 75
*G styl Hair and Image, Ivana Güntherová

With LoveNadační fond With Love je zřizován za účelem pomoci lidem, zejména dětem a seniorům, kteří se ocitli či ocitnou v jakýchkoliv nesnázích a těžkých životních situacích. Zaměřen je také na pomoc zvířatům. Souvisejícím cílem nadačního fondu je také majetková podpora různých českých organizací a spolků, právnických a fyzických osob, jež se obdobnou činností zabývají, a spolupráce s nimi. Nadační fond získává k tomuto účelu prostředky zákony vymezeným způsobem (zejména sponzorské dary a příspěvky, veřejné sbírky, loterie, aukce, kulturní, společenské, sportovní a vzdělávací akce, pronájem nemovitostí apod.).