Akci s pestrým programem pro ně připravila Skupina komunitního plánování sociálních služeb pro rodinu, děti a mládež spolu se svými partnery.

„Neziskové a příspěvkové organizace poskytující sociální služby a služby související se představily formou soutěží, her, pohybových aktivit a workshopů. Připravené byly závody na koloběžce, překážková dráha, pohádka, kreativní workshop, výroba lapačů snů, mandal, loutek či oplétání sloupků a podobně," vyjmenovala už dříve některé z nachystaných aktivit předsedkyně skupiny Zora Čuchalová.

S Knihovnou Karla Hynka Máchy se návštěvníci parku vydali po stopách krále Karla IV. nebo mohli navštívit nedalekou galerii loutek. Události mimořádně přálo také počasí, a tak se pořadatelé mohli radovat z vysoké návštěvnosti.

Představili sePartnery akce byli Sváťovo dividlo, Waldorfská iniciativa Litoměřicko, Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích, DDM Rozmarýn, Centrum pro náhradní rodinnou péči, Naděje, Iva Krmíčková, Jana Haslingerová, Uners Litoměřice, Studio M Martina Voplatková, Zdeněk a Radek Květoňovi, La Karotka, kavárna Fér Kafe