Vymalovali zde chodby v přízemí okolo kuchyně a výdejny jídel a stihli také dvě místnosti určené ke kouření. Jejich pomoc však nezůstala pouze u samotného malování. Sami si prostory připravili, přivezli vlastní materiál a po dokončení kompletně uklidili rovněž vlastními čisticími prostředky, jejichž nemalé zbytky darovali zařízení.

Domov na oplátku dobrovolníkům poskytl stravu, a jelikož přicestovali z Prahy, také nocleh.

„Dobrovolnické pomoci v rámci firemního dobrovolnictví si velice vážíme. Pro zařízení, která si nemohou dovolit platit drahé služby, je velkou podporou, navíc přítomnost dobrovolníků je vždy příjemným zpestřením i pro obyvatele zařízení," chválí pomoc dobrovolníků Veronika Vedejová, koordinátorka Dobrovolnického centra DCH Litoměřice a dodává: „Firemní dobrovolnictví se k mé radosti stále rozrůstá. V minulosti jsme spolupracovali již se společnostmi T-mobile, DM market, Prazdroj a. s., Glaxo Smith Kline s. r.o., Lafarge Cement, a.s. a Hennlich. Kromě posledních dvou se vždy jednalo o společnosti působící mimo území Litoměřicka. Ráda bych tedy vyzvala místní firmy a společnosti k účasti. Dobrovolnické centrum nabízí dobrovolníkům stravu, pojištění a vděčnost těch, kterým pomohou."

„Dobrovolnická akce byla pro nás příjemným zpestřením. Vřele doporučujeme všem pracovním týmům. Nejenže pomůžete potřebným, ale zároveň je to perfektní teambuilding, a to jak v průběhu dne, tak při společně trávených večerech," hodnotí akci Filip Moravec ze společnosti Amway a hlavní iniciátor akce.