Celou kulturně benefiční akci připravilo Centrum pro náhradní rodinnou péči ve spolupráci s Hynkovým hravým divadlem a Městskými kulturními zařízeními. Výtěžek z akce podpoří projekt doučování pro děti, které vyrůstají v náhradní rodinné péči.

Celý program odstartuje v sobotu představení Jak daleko je daleko v podání literárně dramatického oboru Základní umělecké školy v Litoměřicích. Následovat bude vystoupení Hynkova hravého divadla, které zahraje roadmovie Zikmund a Hanzelka. Sobotní program ukončí děčínský Divadelní soubor Karla Čapka s představením Vražda sexem.

Nedělní program otevře děčínský divadelní soubor pohádkou Jak se do království vrátilo štěstí. Odpoledne se potom představí Divadelní scéna Libochovice, která zahraje hořce groteskní povídku Můj strýček, jeho excelence. V pondělí se diváci mohou těšit na pohádku dopravní, kterou zahraje Vocaď Pocaď. O odpolední program se následně postarají Jaroslav Krček a František Novotný se svou povídkovou besedou.

Celý program benefice bude probíhat až do následující soboty. Všechna představení budou uvedena v Divadle Karla Hynka Máchy, alternativní hudební scénu pak nabídne Music bar Baronka. Vstupenky je možné zakoupit v síti Městských kulturních zařízení.