Znovu to potvrdili účastníci letošního fóra Desatero problémů Litoměřic, kteří nynější podobu místa označili za druhý nejzávažnější problém hned po nákladní dopravě.

Vedení města proměnu tržnice plánuje. Má zpracovaný projekt i stavební povolení. Dosud však chyběly peníze. Aktuálně radnice přislíbila, že by k revitalizaci mohlo dojít už v příštím roce. Jak si budoucnost městské tržnice lidé představují, chce navíc zjistit na plánované diskusi.

OSUD TRŽNICE bude téma další chystané diskuze.

„Co se vám nelíbí? Co by mělo zůstat zachováno? Jak by měl prostor v budoucnu vypadat a co by měl nabídnout? Odpovědi nejen na tyto dotazy by vedení města Litoměřice měla dát veřejná diskuse, jejímž tématem bude rozvoj tržnice," informovala mluvčí města Eva Břeňová.

Diskutovat na téma revitalizace s představiteli radnice a architekty můžete přijít už ve středu 4. listopadu, a to od 16 hodin do konferenčního sálu litoměřického hradu na Tyršově náměstí.

Na téma tržniceVeřejná diskuze o budoucnosti a plánované revitalizaci městské tržnice v Litoměřicích se uskuteční ve středu 4. listopadu v konferenčním sále hradu. Zúčastní se zástupci města i architekti. Začátek je v 16 hodin.