VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Co nabízí lovosický DDM ELKO

Lovosice – Skončily prázdniny a začíná nejen škola, ale i činnost zájmových útvarů v Domě dětí a mládeže ELKO Lovosice. Všichni vedoucí kroužků už se těší na známé i nové tváře a na jejich aktivity.

16.9.2014
SDÍLEJ:

Příměstský tábor si děti z DDM Elko Lovosice o prázdniny zpříjemnily koupáním na litoměřickém koupališti.Foto: archiv DDM Elko Lovosice

Přihlášky do všech zájmových útvarů jsou připraveny od 1. září 2014 v budově DDM ELKO na Václavském náměstí 1 v Lovosicích. Na školní rok 2014/2015 nabízí ELKO keramiku, kreativ, moderní tance, kroužky výtvarný, pěstitelský, turistický a hudebně pohybový pro předškoláky, zdravotní cvičení, počítačové hry pro děti a počítačovou gramotnost pro dospělé. Na tento kroužek zvlášť upozorňujeme, občas se někdo na výuku práce na počítači ptá, hlavně na elektronickou poštu.

Zajímavý kroužek je „Kreativ", tam se dětí učí všechno – vařit, péct cukroví, různé výtvarné techniky  (i náramky z gumiček) nebo třeba háčkovat – kroužek je vhodný pro 1. i 2. stupeň ZŠ a děti si mohou činnost i navrhovat.

„Ani letos nebudou chybět kroužky sportovní, nabízíme šachy, košíkovou, házenou i atletiku i oblíbený rybářský kroužek," doplňuje výčet zájmových útvarů ředitelka DDM ELKO Venuše Krčmářová. Přibližné časy děti najdou v přehledu „zájmové kroužky" a „sportovní kroužky" na webových stránkách ddm.lovosice.net. Jsou tam sice zatím z minulého školního roku, ale obvykle zůstávají stejné.

„Rozšiřujeme taneční skupinu L DANCE- původně byla určená pro středoškoláky, nyní bude již  pro děti od 11 let. Schůzky budou v pondělí a ve středu od 15.30 hodin, začínáme již 8. 9.", dodává ředitelka Krčmářová. Kroužek je vhodný pro všechny, kteří mají chuť si zatancovat ve stylu moderních tanců a vytvořit tak vystoupení plné zajímavých prvků. Kroužek je vhodný i pro chlapce!! „Přijďte mezi nás, určitě si vyberete vhodný kroužek, který vás bude bavit," vzkazují dětem zaměstnanci ELKA. Přihlášky na všechny zájmové útvary budou přijímány hlavně v září a říjnu, ale v podstatě je možné se přihlásit během celého školního roku.

Eva Hozmanová

Autor: Redakce

16.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sobotní volby v Roudnici nad Labem

Jak se volilo ve všech městech a obcích na Litoměřicku

Trenéři Stadionu Litoměřice při utkání.

Hattrick Kusého popravil Trhače

OBRAZEM: Kulináři všech zemí se předvádějí na Zahradě Čech

Litoměřice - Gastro Food Fest pokračuje až do nedělního podvečera a ještě nabídne zajímavý program.

AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE

ON-LINE: Je sečteno. Volby v Ústeckém kraji drtivě ovládlo ANO před SPD

Ústecký kraj /FOTO/ - Sládek na policii, Horáček na koloběžce. To jsou jen některé ze zajímavostí, které jsme zachytili při volbách v Ústeckém kraji.

Pecky do uší, a jedeme. Okres křižují svozové autobusy

Litoměřicko - Zaměstnavatelé lákají lidi všelijak. Někteří si je dovezou na místo sami.

AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Ústecký kraj - O 14 poslaneckých míst má v Ústeckém kraji zájem 565 registrovaných kandidátů na soupiskách 24 stran a uskupení. Kdo uspěje?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení