K projektu se připojí ještě asi 15 míst z nejbližšího okolí. Celkem se na území České republiky bude zpívat na více než sedmi stech místech, což je od začátku akce rekordní číslo.

ZPĚVÁKŮ PŘIBÝVÁ
Zatímco v roce 2013 se zapojilo asi 230 míst, v minulém roce to bylo 300 a letos se tento počet více než zdvojnásobil. Zatím největší počet lidí tak dnes spojí zpěvem pěti koled celou republiku i některá zahraniční místa a navodí tak příjemnou atmosféru Vánoc, které jsou již za dveřmi. Jako každý rok, tak i letos se ke zpěvu připojí známé osobnosti. V Praze například zazpívá kapela Divokej Bill spolu s moderátory České televize Danielou Písařovicovou, Taťánou Míkovou, Vojtěchem Bernatským, Kateřinou Nekolnou, Janem Smetanou a Barborou Černoškovou. Zpívat může zkrátka každý.

CO BUDE?
Stačí se v šest hodin zastavit, přestat myslet na povinnosti a příjemně se naladit na pohodovou atmosféru Vánoc zpěvem pěti koled. Letos to jsou Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Veselé vánoční hody, Pásli ovce Valaši a Vánoce, Vánoce přicházejí.