Na litoměřickém náměstí zazpívají zaměstnanci Centra cestovního ruchu a pozadu nezůstane ani litoměřický Dětský domov. V Lovosicích se bude zpívat na Václavském náměstí a v základní umělecké škole, v Roudnici nad Labem na Karlově náměstí a v Základní škole Neklanova, v Terezíně v domově seniorů Anavita a také na schodech kostela, v Mšeném-lázních v lázeňském pavilonu DVORANA, v Křešicích v kostele Navštívení Panny Marie, v Hrobcích, Polepech a Vetlé na návsi, v Kyškovicích v restauraci Sběrna Hamáček, ve Vrbičanech na zámku a ve Střížovicích u kostela svatého Prokopa.

https://g.denik.cz/images/specialy/cesko-zpiva-koledy/ceskozpivakoledy2016.pdf

Do akce se během let zapojila spousta jednotlivců, známých osobností, spolků nebo institucí. V roce 2013 se do projektu přihlásilo téměř 230 míst a ke zpěvu pěti koled se na různých místech připojili například Petr Kotvald, Leona Machálková, Jarek Nohavica, Pavel Šporcl nebo Heidi Janků. Zpívalo se dokonce i v zahraničí. Akce se účastnil i Klub Čechů a Slováků v Madridu a české koledy zněly i na vánoční trzích v Mnichově.

O dva roky později se již zpívalo na bezmála 300 různých místech. Ze známých osobností se pak zapojil například zpěvák Martin Chodúr nebo žokej Marek Stromský. V letošním roce je společný zpěv naplánován na 14. prosince od šesti hodin večer. Prostor dostanou koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Veselé vánoční hody, Pásli ovce Valaši a Vánoce, Vánoce přicházejí.