TTC Litoměřice - TJ Šanov 10:4

Body: Pinka 3/3, Tschakert 3/3, Hrnčíř 1/2, Woznicki 1/2.

Hosté přijeli bez své jedničky Štepky, a tak jsme měli cestu za prvním vítězstvím usnadněnou. Povedl se nám hned vstup do utkání, když jsme vyhráli oba debly a kromě Honzy Hrnčíře i úvodní singly. Rychlé vedení 5:1 nám dodalo klid, a tak jsme celkem v poklidu dokráčeli pro vítězství," zhodnotil duel Tomáš Tschakert.

TTC Litoměřice - KT Praha 3:10

Body: Tschakert 2/3, Pinka 1/3, Hrnčíř 0/2, Woznicki Patrik 0/3.

Nováček soutěže přilákal padesátku příznivců stolního tenisu. „Byl to svátek, na těch bývalých reprezentantech je vidět, jak si to užívají, jaká jsou parta. Ale hrají stále výborně. Nejmladší je 45 letý Javůrek, Kolářovi je 54, Panskému 53 a Orlowskému 61. A to mají na soupisce ještě sedmdesátiletého Mika a Staňka, kterému je 73," prozradil perličku Vladimír Zajíček, mj. předseda krajského svazu.

Domácí na favorita nestačili, ale tři body uhráli. Kvalitu soupeři přiznali. „Jindra Panský je kvalitou stále v jiné dimenzi než česká druhá liga a to samé lze říci o Milanovi Orlowském a v případě stoprocentního zdraví i o Petrovi Javůrkovi. Celková atmosféra byla parádní, myslím, že diváci si přišli na své a KT přesně splnilo očekávání nejen stolně tenisové veřejnosti. Chtěli bychom poděkovat divákům, kteří dorazili v hojném počtu a vyzvat je, aby nás podpořili i v dalších utkáních. Určitě se bude na co dívat," dodal Tschakert.