Na zámku v Ploskovicích se to tehdy hemžilo celebritami. Natáčel se tu padesátý pátý díl úspěšného seriálu Ošklivka Katka a právě na zámku se rozehrával další děj ne přiliš úspěšné firmy, která zde pořádala modní přehlídku za účasti mnoha celebrit, hrajících vlastně samy sebe. K vidění tu byla stále okouzlující Jana Švandová ve společnosti Ladislava Freje, Václav Vydra, Jana Boušková, Lukáš Hejlík, Olga Loulová, Lumír Olšovský, zpěvák Dan Nekonečný nebo modelka Zuzana Belohorcová.

Samozřejmě nemohla chybět ani Ošklivka Katka alias Kateřina Janečková. „Mám tady v Ploskovicích jen několik krátkých obrazů, ale je to tady moc hezké,“ svěřila se Deníku před natáčením ještě nenalíčená velice půvabná Katka, která se během deseti minut v maskérně změnila k nepoznání. "Celkem nemám problém s ošklivkou, líčení je daleko kratší a cítím se lépe než v jiné roli, kde musí být herec naparáděný a v maskérně strávíte dvě hodiny,“ říkala Katka.

Komediálně-romantický seriál inspirovaný světově velmi úspěšnou Ošklivkou Betty (Ugly Betty) natočila na základě licenční smlouvy televize Prima. Děj české verze nazvané Ošklivka Katka se odehrává v prostředí módní firmy v současné Praze. Ústřední píseň z tvůrčí dílny dua Gábina Osvaldová – Ondřej Soukup nazpívala Ewa Farna. 

Podle producenta Jana Bílka nebylo vůbec jednoduché najít hlavní představitelku. „Vybírali jsme ze sta dívek. Nakonec padla volba na Kateřinu, ač jsme u ní měli poznámku, že se jí do seriálu moc nechce,“ sdělil Bílek. Kateřina Janečková je podle něj přenádherná. „Její seriálová maska je milosrdná, stačilo jí jen nasadit rovnátka a vytvořit přiblblý účes. Navíc je to tahoun, rozdává kolem sebe fajn energii,“ pochvaloval si Janečkovou při natáčení seriálu Bílek.

Producent Jan Bílek nebyl na Litoměřicku poprvé. Před lety točili se štábem několik dílů úspěšného komisaře Megreta v podání Bruna Cramera i v libochovickém zámku.