Podívejte se na fotografie vánočních stromů, které se objevily v nominaci do ankety Vánoční strom Deníku 2023. Posílali jste nám snímky z různých částí našeho okresu. Vybírejte ten podle vás nejhezčí, nejzajímavější, ten s nejsilnějším příběhem, ten k vám nejblíž a dejte mu svůj hlas.

Vánoční strom DeníkuZdroj: RedakceTen strom, který dostane nejvíce vašich hlasů, postoupí do krajského kola. Krajští vítězové se poté utkají o titul v celostátním kole, nejkrásnější strom získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince 
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu. 

Výsledky ankety Vánoční strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.

V loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné. V okresním kole na Litoměřicku loni zvítězil strom v Drahobuzi před těmi ve Skalici a Polepech.

Anketa o nejkrásnější vánoční strom v Ústeckém kraji

Podívejte se, jaké vánoční stromy byly do ankety nominovány v okresech Ústeckého kraje a podpořte své favority.

Ústecko
Litoměřicko
Děčínsko
Mostecko
Lounsko a Žatecko
Chomutovsko
Teplicko

Vánoční poutákZdroj: Redakce

Své vánoční příspěvky nám posílejte na mail vanoce@denik.cz. Nezapomeňte uvést celé své jméno a město či okres, v němž žijete. Děkujeme!

Hlasujte v soutěži Deníku o nejkrásnější vánoční strom. Ilustrační foto.
Deník hledá nejkrásnější vánoční stromy v okresech. Hlasujte v anketě