Pracovníci specializované společnosti vyrazili na výmoly v lovosické Průmyslové ulici mezi Lidlem a koncem města ve směru na Třebenice právě včas.

V pondělních ranních hodinách byl tento úsek silnice první třídy totiž označen jako nebezpečný pro řidiče. V hlubokých výmolech totiž hrozilo vážné poškození vozu.

Po vyspravení rozbité silnice u Lovosic vyrazili dělníci také na I/30. O zdejších výmolech jsme informovali před několika dny. Nyní se potvrdila sloval Niny Ledvinové z Oddělení komunikace Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD).

„Větší zásah je plánován až v průběhu prvního čtvrtletí roku 2011. V dohledné době, tj. až nastanou o něco příhodnější klimatické podmínky, budou bodově vyspravena pouze ta nejhorší místa,“ uvedla.

Štětský most
Řidiči si stěžují také na stav komunikace na mostě ve Štětí. Ve směru do města jsou v silnici velké a hluboké díry, které velká vozidla nemohou žádným způsobem objíždět.

„Je to tady opravdu žalostné! My tady s autobusy jezdíme na jedničku, některé náklaďáky přejíždějí po chodníku. Cestující říkali, že tu snad srazili nějakou paní,“ stěžuje si řidič autobusu, který jezdí do Štětí pravidelně.

Michal Závada, Zdeňka Studená