V reálu můžete tuto atmosféru zažít na ploše více než 1800 metrů čtverečních v Toskana Therme v Bad Schandau, kde je pro návštěvníky připraven od dubna kompletní program pro hýčkání těla i duše.

Rodiny s dětmi v lázních najdou teplou vodu v plaveckém bazénu a vířivkách, vyřádí se v kanálu s proudící vodou a prostřednictvím programu aqua wellness se mohou nechat v termální slané vodě rozmazlovat v rukách zkušené terapeutky. Podvodní masáž celého těla vyvolává pocit lehkosti a uvolnění.

V teplé vodě venkovního bazénu se lze koupat, i když počasí zrovna vysokými teplotami neoplývá. Tipem pro relax a zároveň krásu jsou vířivky s mořskou solí, neboť podporují pročištění organismu a příjemné prokrvení pokožky.

Rovněž zdejší fyzioterapeutické oddělení nabízí široký rozsah služeb – vedle pohybu ve vodě, rehabilitační gymnastiky a léčebných masáží k nim patří třeba speciální cvičení se zaměřením na páteř nebo osteoporózu, podvodní masáž vodními tryskami nebo veřejné lázně.

Dalším lákadlem je saunový svět, jež na ploše 650 metrů čtverečních skýtá rozmanité možnosti relaxace. Návštěvníci tady najdou finskou, parní a solnou saunu, laconium a saunu ve stylu rudné štoly.

Je asi zbytečné připomínat, že horký vzduch a osvěžující polévání studenou vodou zpevňuje pokožku a zejména na jaře podporuje její účinné pročištění.

K vrcholům „rozmazlovacích programů“ patří pak „wellness ve dvou“, který zahrnuje vířivku s aromatickým olejem, peeling mýdlovou pěnou, ovocné koktejly a mísy s ovocem či společnou koupel dvojice v čokoládové lázni.

Od dubna je navíc opět otevřen plážový bar, kde si všichni návštěvníci Toskana Therme mohou dopřát lahodné koktejly při živé hudbě.