VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SOUTĚŽ NA ČERVEN: Já a moje oblíbená hračka

Litoměřice - Po úspěšné květnové soutěži Já a můj psí miláček přinášíme nové téma, v rámci nějž nám opět můžete posílat fotografie vašich dětí.

1.6.2009 6
SDÍLEJ:

Téma na červen zní: Já a moje oblíbená hračka! Snímky nám můžete opět posílat celý červen, do hlasování je zařadíme i dodatečně.

Jelikož snímky chodí již od 1. června, zahájili jsme hlasování již v pondělí 8. června a potrvá znovu do konce měsíce.

Fotografie posílejte na mail reporter.litomericky@denik.cz

Do předmětu zprávy napiště kvůli snadnější orientaci SOUTĚŽ DĚTI!

Ke snímku vždy připište CELÉ jméno dítěte, věk, místo bydliště a něco málo i o jeho oblíbené hračce, s níž bude na snímku.

Květnové výsledky soutěže Já a můj psí miláček najdete ZDE!

Soutěžní snímky na červen si prohlédněte buďto ve fotogalerii vpravo nebo pod článkem dole!

VÝSLEDKY ČERVNOVÉHO HLASOVÁNÍ NAJDETE ZDE!

SOUTĚŽNÍ SNÍMKY:

1.) VOJTA ROUS

Malý traktorista - 2,5 letý Vojta má rád svůj traktůrek John Deer a obzvlášť rád k němu zapřahá valník. Alena Rousová, Litoměřice

2.) ANETKA BEDNÁŘOVÁ

Ahoj, jmenuji se Anetka Bednářová, je mi 6 let a jsem z Libochovic. Mou oblíbenou hračkou jsou barbínky. Míla Karásková

3.) VÍTEK ROUS

Vítek a zebra. Šestiměsíční Vítek Rous z Litoměřic má rád chrastítka všeho druhu, ale jeho nejoblíbenější je tahle měkkoučká zebra. Milan Rous

4.) DANIEL KRIECHENBAUER

Ahoj, jmenuji se Daniel Kriechenbauer. Budou mi skoro tři roky, bydlím v Žatci. Toto je má oblíbená hračka, kovbojský klobouk ala malý dětský nočník. Snad mi Ježíšek o Vánoce přinese koníka :-)

5.) BARUNKA KLEMENTOVÁ

Ahoj, jsem Barunka Klementová, už je mi 17 měsíců, jsem z Lovosic, a protože ráda soutěžím, posílám fotku, kde si hraju v mojí oblíbené mušli s pískem a spoustou báboviček.

6.) LUKÁŠEK VERNER

Ahoj, jmenuji se Lukášek Verner a je mi osm měsíců. S mamkou a taťkou bydlím v Lovosicích. Kačenku jsem si vykoledoval o Velikonocích. Je moje nejoblíbenější.

7.) PETŘÍK BOHATA

Jen tu sekačku malinko pošteluju a jdu sekat. Petřík Bohata, 1rok, Velemín.

8.) VAŠÍK CHOMÁT

Na fotce je Vašík Chomát, je mu 13 měsíců a miluje houpačku. Jsme z Litoměřic.

9.) LILIANA WÜNSCHOVÁ

Posílám fotku naší dcerky Liliany Wünschové (23 měsíců ) a její nejoblíbenější hračky. Tou je pískoviště a spousta báboviček. Pískoviště jí postavil tatínek s dědečkem.

10.) SOFIA NICOLE PŮŽOVÁ

Sofinka (1 rok a 9 měsíců, Litoměřice) má ráda všechny hračky, ale nejraději má žehlení.

11.) BARBORKA POSPÍŠILOVÁ

Nejradši si hraju s našema zvířátkama a podělím se třeba i o dudlík. Barbora Pospíšilová (narozená 18. 3. 2008) z Třebenic.

12.) MICHAL NETUŠIL

Můj synovec Míša (na snímku stojící) je rozený kutil. Jeho oblíbené hračky jsou stavební stroje a mnoho, mnoho "stavebního" materiálu. Věra Horáková, Bohušovice n. O.

13.) VANESSKA KOŠECOVÁ

Jmenuji se Vanesska Košecová, je mi 1 rok a 9 měsíců a bydlím ve Štětí. Ze všeho nejraději vařím ve své kuchyňce, kde chystám mamince a tatínkovi samé dobrůtky.

14.) DOMINIK KAMP

Jmenuji se Dominik Kamp, je mi 9 let a bydlím v Litoměřicích. Mam rád auta, hlavně tuningová auta, ale na ty nemam zatím figuru. Takže vám posílám fotku mojí uplně nejoblibenější "hračky", no, hračky, jsem prostě biker. Zatím jezdím s ostatními dospělými bikery na tomhle minibiku jen na sraz do Píštan, ale mám ještě crosku 80 a na tý už řádím okolo Mostné hory.

15.) ELIŠKA UDATNÁ

Eliška Udatná.

16.) VÁCLAV PECHAR

Na fotografii je můj 16-timěsíční syn Václav Pechar z Lovosic. Nejraději si hraje s pilkou a kladívkem, samozřejmě jen s dětským umělým nářadím. Na fotu je na zahradě pod dohledem, aby si neuřízl prstíky :)

17.) TERINKA PROVINSKÁ

Dobrý den, zasílám foto své dcery Terinky s její nejoblíbenější hračkou - živým králíkem Ekym.

18.) TOMÁŠ FROHLICH

Jmenuji se Tomáš Frohlich, je mi 8 let a jsem z Lovosic. Svou oblíbenou hračku mám, ale nejvíce si vyhraji ze svoji sestřičkou.

19.) ONDRA PRESSL

Ahoj, já jsem Ondra Pressl, je mi 7 let, bydlím v Pohořanech a tohle je můj pokebal, po kterém jsem dlouho toužil.

20.) ANETKA KOPECKÁ

Ahoj. Jmenuji se Anetka. Oslavila jsem 5.narozeniny a moc ráda chytám ryby… zatím trénuji v pokojíčku a jednou si to doufám vyzkouším na pořádné řece :-).

21.) ANETKA KOUBÍKOVÁ

Naší holčičky Anetky Koubíkové je oblíbená hračka tento mluvicí psík.

22.) ŠÁRINKA VYDROVÁ

Jsem šestiletá Šárinka Vydrová z Třebívlic. Momentálně je mou nejoblíbenější hračkou taťkovo počítač. Jelikož jdu v září do školy, trénuji písmenka a číslička.

Autor: Radim Tuček

Nahravá se anketa
1.6.2009 VSTUP DO DISKUSE 6
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 200 Kč

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel účetnictví. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč, mzda max. 350 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený pracovní úvazek 14 hodin týdně., Požadujeme: , 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu , v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo , 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. , Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015. Podmínky § 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31. 12. 2014. , Přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení., Způsob prvního kontaktu: emailem, osobně Palackého č.p. 730/1, Litoměřice nebo telefonicky od 8.00-16.00 hod.. Pracoviště: Vyšší odborná škola, obchodní akademie a střední odborná škola ekonom, o.p.s., litoměřice, palackého 730/1, Palackého, č.p. 730, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jitka Nováková, +420 416 732 996.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 200 Kč

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel - dějepis. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč, mzda max. 350 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený pracovní úvazek dle dohody., Požadujeme: , 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu , v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo , 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. , Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015. Podmínky § 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31. 12. 2014. , Přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení., Způsob prvního kontaktu: emailem, osobně Palackého č.p. 730/1, Litoměřice nebo telefonicky od 8.00-16.00 hod.. Pracoviště: Vyšší odborná škola, obchodní akademie a střední odborná škola ekonom, o.p.s., litoměřice, palackého 730/1, Palackého, č.p. 730, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jitka Nováková, +420 416 732 996.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 200 Kč

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel práva Evropské unie. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč, mzda max. 350 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený pracovní úvazek 4 - 12 hodin týdně., Požadujeme: , 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu , v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo , 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. , Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015. Podmínky § 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31. 12. 2014. , Přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení., Způsob prvního kontaktu: emailem, osobně Palackého č.p. 730/1, Litoměřice nebo telefonicky od 8.00-16.00 hod.. Pracoviště: Vyšší odborná škola, obchodní akademie a střední odborná škola ekonom, o.p.s., litoměřice, palackého 730/1, Palackého, č.p. 730, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jitka Nováková, +420 416 732 996.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč

Obsluha šicích a vyšívacích strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: místo výkonu práce Kratochvílova č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem., NABÍZÍME:, Nástupní mzda: 17. 000,-Kč, 3. měsíce: 18. 300,-Kč, Průměrná mzda: 21. 300,-Kč, Dále nabízíme:, - 13. plat, - kantýna - hlavní jídlo v ceně 28,-Kč, - zajištění dopravy ze směrů Ústí n. L., Louny, Litoměřice, Lovosice, Libochovice, Štětí, Úštěk, - týden dovolené navíc, - penzijní připojištění, - zvýhodněné SIM karty, - Kulturní, sportovní akce a mnoho dalších benefitů, POŽADUJEME:, - manuální zručnost, - chuť a schopnost se učit, - dobrý zdravotní stav, - schopnost pracovat v kolektivu, - odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem , - loajalita., První kontakt telefonicky či osobně v místě výkonu práce.. Pracoviště: Adient czech republic k.s., pracoviště roudnice nad labem, Kratochvílova, č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem. Informace: Lucie Gladišová, +420 416 829 829.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
AKTUALIZOVÁNO

Dálnici na Prahu u sjezdu na Doksany uzavřela nehoda. Zasahoval vrtulník

Hasiči z Litoměřic doplňovali vodu parní lokomotivě přezdívané Šlechtična.
11

FOTO: Hasiči v Lovosicích pomáhali na cestě parní krásce

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřicko, Podřipsko - Zvolte třetí dubnové Miminko týdne. Hlasovat lze jednou z jednoho počítače do pátku 25. dubna do 12 hodin.

Hrůzné nálezy z popelnic a tři tisíce pokut v jednom dni: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 20. dubna 2018.

FOTO: Jasná zpráva z Litoměřic: Olympic byl skvělý

Litoměřice - Legendární Olympic to v litoměřickém kulturáku pořádně rozbalil. Vyprodaný dům přivítal kapelu na jejím 11. koncertu z 27 zastavení turné jaksepatří.

Tragédie v Hrdlech. Vlak na zastávce zachytil a usmrtil ženu

Hrdly /FOTO/ - Starší ženu smetl nákladní vlak. Železniční doprava stála.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT