Prezentace závodu začíná v místě konání od 12.00 do 14.00 hodin. Start za každého počasí v 15.00 hodin. Startovné je 80 korun, délka závodu asi 40 minut. Vyhlášení výsledků a předání cen závodníkům pěti kategorií v 16.30 hodin na Mírovém náměstí Litoměřice. Celkové zhodnocení závodu a závěrečný relax proběhne v Hospodě u letního kina.

„Pro rodiče s dětmi a nejen pro ně bude během celé akce, od 12 do 16.30 hodin připraven doprovodný program s názvem Generali dětský den, na kterém se budete moci pobavit, zároveň vyhrát zajímavé ceny a například zhlédnout Eko-módní přehlídku organizovanou Základní školou speciální, Základní školou praktickou a Praktickou školou Litoměřice, vystoupení studentů ve 12.15,“ sdělila Eva Břeňová, která mediálně zastupuje město Litoměřice.

Dále u příležitosti této sportovně společenské akce proběhne bezplatný sběr vysloužilého elektrozařízení. Pokud máte doma nefunkční drobné spotřebiče jako například televize a PC monitory, výpočetní a kancelářskou techniku, spotřební elektroniku, elektrické a elektronické hračky a podobně. Neváhejte je přinést a ekologicky odstranit. Pro více informací sledujte internetové stránkywww. ltmdlazba. cz a http://zdravemesto.litomerice.cz.