Trať Teplice – Milešovka je dlouhá 17, 5 km, má převýšení 846 m a absolvují ji nejen běžci, ale i pěší turisté. Z celkem 63 přihlášených nadšenců našlo odvahu 53 z nich, vrcholu pak dosáhlo 48 statečných.

Výsledky: muži: 1. Jan Bláha (BTT Libochovice) 1:29:54 – absolutní vítěz, 2. Pavel Nový (TT Glassman Teplice), 3. Marek Bušek (BBT Libochovice). Veteráni: 1. Vladimír Běhounek, 2. Martin Skořepa, 3. Miroslav Ernest. Ženy: 1. Pavlína Procházková, 2. Jana Škramlíková, 3. Olga Kantová. Družstva: 1. Pavlína Procházková, Tomáš Janík, Daniel Tudor.

Mezi vítěze zcela nepochybně patří také nejmladší účastník Martin Benda, ale i Marie Polívková a Jura Zouhar, kterým se na „záda“ dívali mnohem mladší.
O svou výhru (tematicky upečený několikakilový dort) se vítězné družstvo, ač „nedobrovolně“ už tradičně podělilo se všemi přítomnými. Ačkoliv nebylo možné na tělech zmučených borců rozpoznat, kde končí bláto a začíná krev, úžasná atmosféra zcela zaplněné místnosti občerstvení na vrcholu Milešovky byla dostatečnou odměnou a zároveň motivací pro organizátory. Ukázala, že se vždy najdou lidé, pro které má smysl něco podobného uskutečnit.
Poděkování patří sponzorům, také však obsluze nejen za jídlo, ale i za možnost využít lanovku.