Během loupeže si pachatelé počínali velmi brutálně, ženu za pultem omráčili údery do hlavy, pak ukradli několik tisíc korun. Dlouho se však z peněz neradovali. Dva z lupičů chytili policisté chvíli po činu nedaleko čerpací stanice, následně dopadli i jejich zbylé komplice. O případu v pondělí informovala policie.

Pachatelé přišli na benzinku kolem 21.30 hodin. Dovnitř vešli normálně dveřmi, ale už s kuklami na hlavě, aby nebyli poznat. V ruce měl jeden z nich pistoli, až později se ukázalo, že to byla maketa. Co se následně uvnitř benzinky událo, policie neupřesnila. Je však jisté, že lupiči na čerpadlářku zaútočili a zranili ji.

Bez slitování
„Obsluhu čerpací stanici pachatelé udeřili několikrát pěstí a maketou pistole do hlavy, čímž jí způsobili tržnou ránu na hlavě a otřes mozku. Poté vnikli za prodejní pult, kde ukradli kasu s penězi,“ řekl tiskový mluvčí lounské policie Tomáš Krupička. Po činu se muži pokusili prchnout v autě, což se jim ale nepovedlo. Chytila je hlídka policistů z Podbořan.

Vánoce tak pachatelé strávili v cele předběžného zadržení, následně byli eskortováni do vazební věznice. Zároveň je vyšetřovatel obvinil z trestného činu loupeže, za který jim v případě uznání viny hrozí až desetileté vězení.