Podle obžaloby sváděla malé chlapce k sexu. Když nechtěli, tak jim vyhrožovala s nožem v ruce nebo je zamkla v bytě. Dále měla demolovat hospodu a chlapy nad půllitry osahávat, v záchvatu vzteku a alkoholového opojení ničit na parkovišti auta, pokousat policistu a některé své známé dokonce okrást.
Ze svých činů se teď žena zpovídá před mosteckým soudem.

Sexuální oběti

Karin měla začít dělat problémy hned první den, kdy se na janovské sídliště přistěhovala. Na ulici potkala dva chlapce, které si pozvala pod záminkou do svého bytu – údajně jim slíbila peníze za focení a úklid. V bytě pak žena děti zamkla, svlékla se a vulgárními výrazy dvanáctiletého hocha vybízela, aby s ní měl sex. Chlapec odmítl. Lstí se mu nakonec podařilo získat klíče od bytu a utéct.

Podobně se chovala později i k dětem své známé, kterou si do svého bytu vzala jako podnájemnici. Dvanáctiletého školáka a jeho kamaráda měla osahávat mezi nohama a nahá děti lákat ke společné koupeli ve vaně. Když byla opět odmítnuta, tak chlapcům údajně vyhrožovala s nožem v ruce.

Vše prý bylo jinak

Karin před soudem jakoukoliv vinu odmítla. „Já jsem žádné děti nezneužívala. Natož, abych je chtěla znásilnit. Proboha vždyť to nemám zapotřebí. Já jsem oběť,“ tvrdila a jednotlivé situace líčila, jak se podle ní staly.

Neznámé kluky údajně jen prosila o pomoc při stěhování a oni ji okradli. Sex prý nenabízela ani synovi své podnájemnice a jeho kamarádovi. „Šetřili jsme vodou, tak jsem klukům navrhla, jestli by se po mně nechtěli vykoupat. Nic víc. Vždyť jsou to velký chlapiska, já bych si na ně ani netroufla,“ řekla.

Svědectví chlapců

Všichni chlapci ji však před soudem usvědčovali. Shodli se, že jim Karin skutečně sex nabízela. „Říkala mi, pojď mrd… Já jsem říkal, že nechci. Ona na to, že nám neotevře, dokud jí to neuděláme,“ uvedl jeden z nich.

„Přišel jsem domů ze školy ještě s kamarádem. Obžalovaná nám řekla, ať se svlékneme a jdeme s ní do vany. My jsme odpověděli, že nikam nejdeme. Vzala si tedy z kuchyně nůž a řekla, že jestli s ní nepůjdeme, tak že nám něco udělá,“ popsal před soudem svůj zážitek dalších hoch. Dodal, že žena ho osahávala na přirození. Často byla nahá i před jeho desetiletým bratrem a onanovala před nimi.

Nepochopitelné činy

Karin T. má podle obžaloby na svědomí ještě další čtyři obvinění. Průchod své sexualitě měla dát i v janovské restauraci Sever. Zdejší hosty měla osahávat v rozkroku, vulgárně jim nadávat a demolovat zařízení pohostinství.

Následně měla zaútočit na strážníky, kteří ji z hospody odvezli v poutech na služebnu. Jednoho podle obžaloby kousla, druhého při potyčce poškrábala.
S tehdy třiatřicetiletou Karin si své užili i janovští motoristé. Zřejmě v náhlém hněvu a pod vlivem alkoholu totiž devíti z nich rozbila na sídlištním parkovišti auta.

Problémy žena působila i svým známým. Je obviněna z toho, že jednoho z nich obrala při návštěvě asi o deset tisíc korun. Při dalším incidentu měla třem svým kamarádům vyhrožovat s nožem v ruce zabitím.

Opět prý nevinná

Obžalovaná všechna tato obvinění popřela. V restauraci se prý rozčílila, když jí nenalili, ale nebyla agresivní. K rozbíjení devíti aut na parkovišti se nechtěla vyjadřovat. Peníze, které měla ukrást svému známému, prý nevzala.

„Já jsem vždycky volala policisty, aby mně pomohli. A místo toho mě spoutali a byla jsem ta špatná,“ vysvětlovala soudci. Podle znaleckého posudku z oboru psychiatrie je obžalovaná duševně v pořádku, netrpí ani žádnou sexuální úchylkou a je plně odpovědná za své činy.

Vzhledem k rozsahu obvinění, které je ženě kladeno za vinu, bylo k hlavnímu líčení nutné pozvat desítky svědků. Před soud budou předstupovat postupně. Proces byl proto odročen na 22. října. V případě uznání viny hrozí obžalované až 8 let vězení.