Soutěžit se bude například: „O BEST pivovar tedy stánek pivovaru, kde nám nejvíc chutná" (bez ohledu na druh piva) zde má obsluha stánku možnost ovlivnit hlasující jakýmkoliv způsobem a přesvědčit je k odevzdání hlasu. Do soutěže o FAVORITA nominovaly pivovary jeden druh svého piva a návštěvníci na základě chuti rozhodnou, komu bude tento titul přidělen. V obou případech se jedná o laickou hlasovací soutěž a vítězí stánek či pivo s nevyšším počtem hlasů čárek. Soutěžní kupóny jsou slosovatelné a vylosovaný soutěžící získá cenu od vítězného pivovaru.

Cílem soutěže určené kolektivům je nasbírat co největší počet žetonů za 1 hodinu. Žeton obdrží u každého stánku za každé ochutnané pivo. Další soutěží je sestavení nejvyššího kelímkového komína, jejíž vítěz obdrží 10 točených piv.

Soutěž

S Deníkem máte možnost vyhrát vstupenky na tuto akci. Dvě vstupenky získá jeden vylosovaný výherce, který zašle do dnešních 12 hodin správnou odpověď na otázku: Vědci zjistili 10 důvodů, proč pít pivo, kdy pomáhá. Věděli byste alespoň o 3 z nich? Odpověď zašlete na jaroslava.bruzlova @denik.cz