A díky Litoměřickému deníku můžete vyhrát dvě VIP vstupenky v hodnotě 2 200 korun zadarmo. Ty ani nejsou běžně v prodeji!

Fantastická atmosféra. To je hlavní deviza rodinného představení, které se po dvou letech vrací na ledové plochy. Na řádkách novin se nedá popsat dostatečně, koukněte ale na video níže.

| Video: Youtube

Jak podotýkají tvůrci, nejde o ledovou revue, kde jde pouze o tanec či akrobacii, ale o klasickou pohádku v podání divadelním, hudebním i tanečním. Část děje sehrávají herci mezi kulisami na ledě jako v klasickém divadle, další pasáže představují v tanečních kreacích krasobruslaři.

O kvalitě představení vám snad trochu napoví jména účinkujících. Hlavní roli Popelky nazpívala a namluvila Lucie Bílá, prince Ondřej Ruml. Na ledě je představují špičkoví ruští krasobruslaři Jelena Jovanovič a Konstantin Gavrin. V různých rolích tu hrají například Jiří Korn, Martin Dejdar, Josef Vojtek, Dana Morávková, Leona Machálková, Sabina Laurinová či Vlastimil Harapes.

V představení účinkuje 54 umělců, herců, zpěváků, krasobruslařů a tanečníků. Na ledě se také představí mezinárodní krasobruslařský sbor, složený z profesionálů ze sedmi evropských zemí.

Výpravná dvouhodinová show objížděla české arény ve velkých městech před několika lety a měla obrovský úspěch. „Jedním slovem NÁDHERA!! Celou dobu jsme vydrželi v němém úžasu a sledovali výpravnou krásnou romantickou pohádku," píše na serveru musicalnet.cz Markéta z Liberce.

Teď se Popelka na ledě chystá na světové turné, které odstartuje v prosinci 2013 v ukrajinském Kyjevě. Čeští diváci ji předtím uvidí pouze dvakrát - v Karlových Varech (27.11.) a ve třech představeních Chomutově (30.11. a 1.12. 2013).

Právě na představení do Chomutova můžete díky nám zdarma. Stačí vystřihnout a do redakce poslat nebo přinést vyplněný kupon, který najdete na straně 2 dnešního (středečního) vydání Litoměřického deníku. Z nich vylosujeme dva výherce, každý získá dvojici exkluzivních lístků!

Kupte si Litoměřický deník a můžete na Popelku na ledě zadarmo!