Ať už jste začátečník nebo zkušený rybář, jistě máte své oblíbené techniky, návnady a místa, která vás nikdy nezklamala. Každý úlovek je jedinečný a každý má svůj vlastní příběh. Rybáři vědí, že nejde jen o velikost ryby, ale i o moment, kdy ryba zabere, a o klid a krásu okamžiku stráveného u vody.

Do speciálu o rybaření na našem webu jste v loňském roce posílali fotografie kapitálních úlovků z českých, moravských a slezských řek, jezer a rybníků. Nechyběly ani ryby, které jste vylovili při rybářských expedicích na vzdálených mořích.

Rádi bychom vás znovu vyzvali, abyste se s námi podělili o své rybářské úspěchy! Pošlete nám fotky svých nejlepších úlovků, ať už jde o obrovského kapra, dravou štiku, candáta či obrovského sumce, nebo jakoukoli jinou rybu, na kterou jste pyšní. Třeba tu vaši první. Nezapomeňte přidat krátký popis místa a situace, kde jste rybu ulovili. Vaše příběhy a fotografie mohou inspirovat ostatní rybáře a ukázat krásu a rozmanitost rybaření.

Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme vám mnoho dalších úspěšných rybářských zážitků!

Chcete se pochlubit zajímavými úlovky? Své příspěvky posílejte na adresu ryby@denik.cz. Nezapomeňte připojit své jméno a lokalitu, kde jste se fotili, a připojit můžete také krátký příběh. Rádi vše zveřejníme v našem speciálu.