Nebyl to ale jen tak obyčejný vesnický ples, protože letos byla hlavním bodem programu módní přehlídka spodního prádla Jany Světové a společenských a svatebních šatů ze salonu Barborka v Roudnici nad Labem.

Diváci mohli v prádle i šatech obdivovat 1. Českou vicemiss 2006 Mirku Košťanovou a finalistky České Miss a Miss České republiky Anetu Sychrovou, Andreu Šopovovou, Denisu Přibylovou a Terezu Šimsovou, která byla i spolupořadatelkou plesu.

„Jsem moc ráda, že jsem klukům, hokejistům, mohla s přípravou plesu vypomoct. Díky účasti v České Miss pro mě nebyl problém uspořádat přehlídku i sehnat modelky, protože právě mezi misskami a modelkami mám většinu kamarádek,“ řekla Tereza.

Přehlídka nebyla jediným kulturním programem. Jako půlnoční překvapení si hokejisté připravili travestishow a během večera pokřtili společně se starostou obce Mnetěš, která byla generálním sponzorem plesu, panem Josefem Rajnišem, nedávno nafocený kalendář.

„Ples mě přímo nadchl hlavně svým programem a aktivní účastí hokejistů na něm, proto mi bylo velkým potěšením kalendář s nimi pokřtít. V letošním roce chystáme v Mnetěši pořádat i tradiční letní slavnosti a hlavním organizátorem bude právě HC Mnetěš Bulls, “uvedl starosta.

Mnetěšský hokejový ples se stal díky bohatému programu plesem s největší návštěvností nejen mezi plesy v obci, ale i v okolí.

Karel Kubeš