Uskuteční se ve velkém sále Domu kultury v Litoměřicích ve čtvrtek 22. září od 19.30 hodin. Večer, v jehož druhé části bude hrát k tanci a poslechu skupina Rostislava Pechouška, pořádají Městská kulturní zařízení pod patronací Městského úřadu Litoměřice a za účasti starosty Ladislava Chlupáče.

EMINGEROVÁ, SMIGMÁTOR A MNOHO DALŠÍCH

„K uspořádání koncertu nás vedla vzpomínka na Orchestr Františka Honzáka a pozvali jsme všechny žijící členy, kteří jsou ochotní zahrát a zazpívat. Pozvali jsme několik hostů, například Jana Smigmatora, který bude celý večer uvádět, vystoupí Eva Emingerová a zbytek Honzákovy kapely. To vše za doprovodu orchestru Bonus Vlastimila Jurčíka, který byl také členem Honzákova orchestru," přiblížil za organizátory akce Rostislav Pechoušek. A kdo jsou dalšími hosty a sólisty? Lenka Kanive, Pavel Tesař, Vladimír Polák, Luděk Veselý, Zdeněk Jelen starší, Josef Anton, Petr Matička, Miroslav Roček a Jiří Hampejs mladší.

ČÁST VSTUPENEK ZMIZELA, VYPRODÁNO NENÍ

Hudební večer se kvapem blíží a většinu vstupenek si zájemci rozebrali hned první dny po zahájení předprodeje. Zcela vyprodáno ale ještě není, a tak šanci mají všichni, kdo ještě nejsou rozhodnuti nebo jim o legendárním Orchestru Františka Honzáka vyprávěli jejich předci… Hudební žánry, jako je swing či rokenrol, mají stále své posluchače.